Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés - fejlődési fenntar...

Testépítés - fejlődési fenntartása, platók átlépése, hogyan?

Figyelt kérdés
valamivel több, mint 2 éve edzem, 64 kilorol indultam, most 82 vagyok egész szálkásan (magasság 178cm). Ti milyen módszereket (edzés, kajálás) szoktatok bevetni, ha hullámvölgyben vagytok? Egyébként kajám rendben van, edzés után 50 g fehérje + 60g ch, zsírosodára kevésbé hajlamos alkat vagyok.

2012. szept. 15. 16:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még pár évig tömegelni szeretnék alkatomból kifolyólag :)
2012. szept. 15. 16:31
 2/8 anonim ***** válasza:
A kaja ugyanaz legyen, mint eddig, hullámvölgy esetén inkább az edzést kell kicsit "átformázni". Végezz nagyobb súlyokkal kevesebb ismétlést, ha eddig sok ismétléssel dolgoztál. Csökkentsd a pihenőidőt (persze ne drasztikusan), végezz szuperszetteket, végezz a szokásostól eltérő gyakorlatokat. A lényeg, hogy változtass a "szokásaidon".
2012. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen időközönként javasolt változtatni az edzésmódszeren, mondjuk havonta?
2012. szept. 15. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Szokták javasolni, hogy egyik edzés se legyen ugyanolyan, int az előző volt. Érdemes váltogatni mindig, ha például előző edzésen rúddal nyomtál fekve, akkor következő edzésen nyomj kézisúlyzókkal.

A lényeg, hogy megtaláltuk mi lehet a problémád. Vigyél be valami újat az edzésbe,és meglátod újra beindulsz!

2012. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így lesz, köszönöm! :)
2012. szept. 15. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:

én anno felemeltem drasztikusan a ch bevitelt, az átdobott a platón, zsírosodtam rendesen, de a diéta mindent megold.


mellesleg lehet próbálkozni NO fokozókkal, extra bcaa-glutamin bevitel, kreatin kúra.


edzés terén: szerintem a drasztikus változtatás segít igazán, ismétlés tartomány megváltoztatása, gyakorlatok lecserélése.


ha ezt a kombót alkalmazod, biztosra veheted, hogy fejlődni fogsz.

2012. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tápkiegek területén csak az alapokat engedhetem meg magamnak. Kaját tekintve így is testsúlykilogram 6x-osát fogyasztom ch-ból. Edzéssel fogok kísérletezni :)
2012. szept. 15. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
uh b@szki, 6x ch nem kevés, akkor tényleg elég ektomorf lehetsz :D
2012. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!