Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan por formájú...

Létezik olyan por formájú szénhidrátforrás, mely lassú felszívódású?

Figyelt kérdés
Edzés után jó a tejsavó-dextróz, de pihenőnapokra is jó lenne egy kis extra ch.

2012. szept. 14. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Palatinose, supercarb slow.
2012. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Supercarb Slow épp akciós a Shopbuilderen, érdemes rá beruházni? Azt írja, maltodextrin, palatinóz, izomaltulóz, zabliszt és fruktóz van benne. Én eddig Naturás zabpehelylisztet használtam, 590 / kg, zabos homok íze van :D De jónak tűnik. vagy nem az?
2012. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, az izomaltulóz vessző nélkül volt, tehát csak a palatinóz másik neve, sorry :D
2012. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elmegy, ha nincs sok fruktóz és malto benne.:)
2012. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A zabpehelylisztet milyen formában fogyasztod el?
2012. szept. 14. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Én abból palacsintát sütök.:)

De a zabpelyhet meg is darálhatod és mehet a turmixba, vagy veszel zabkorpát és azt nem kell darálni, mert kis szemű. De az picit drágább.

2012. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

HA nincs :D De mivel a maltót írták legelölre, és a palatinóz tudtommal 2ezer forintos kilóáron van, gondolom abból van a legtöbb. Bár odaírták, hogy alacsony GI-jű, nemtudom, hogy ez mennyire hihető. Meg végülis a malto az egy ilyen kis fekete bárány, mert edzés utánra nem elég gyors (ugye?), napközbenre meg nem elég lassú, valakik szerint cukor, valakik szerint nem, és egy csomó tömegnövelőbe az van. Tehát mit lehet vele kezdeni?


Kérdező: csak natúrba, beleöntöm a shakerbe, mellé egy kis fehérje, azt csá. Amikor nézegetem, hogy mit lehetne helyette, az ár elrettent, mert ez a legolcsóbb lehetőség, de félek attól, hogy igazából ez nem is jó, nem is lassú felszívódású :\ Én nem tudom innen eldönteni.

2012. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A malto ilyen félcukor féle, elvileg van belőle lassabb összetételű is, attól függ mennyi ideig hidrolizálják szegény keményítőt.:)
2012. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Scitecet ismerve azt teszik bele, amelyik olcsóbb...
2012. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az bizony lehet. De itt van palatinose:

[link]

2012. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!