Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mennyiből jöttök ki?...

Ti mennyiből jöttök ki? Tömegnövelő étrend

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nektek havonta kb mennyiből jön ki a tömegnövelő étrend?[Ft]

Sajnos nekem 8-9ezernél havonta nem fordítható rá több..így csak nagyjából tudom betartani..Nem futja minden nap csirkére meg pulykára..jelenleg amit tudok betartok, napi szinten extrudált kenyér,csirkemellsonka, teljes kiőrlésű tészta, rizs zöldségek stb napi 5étkezéssel...és edzésnapokon fél kg csirke az edzés előtti és utáni étkezésnél...+más napokon néha egy kis hal, marha...[és a reggeli zabhoz protein]

Tudnátok adni pár tippet, hogy mivel bírnám még olcsón kiegészíteni? Esetleg valami csóróbb étrendet leírni ami nektek bevált?

Mennyire fog későbbiekben hátráltatni, hogy nincs meg a kellő bevitel?



2012. szept. 15. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Csirkemellsonka helyett mondjuk csirkecomb. Tömegelésnél belefér, és kb feleáron van a mellhez képest. Az ilyen sonkák meg nem szoktak jók lenni, ami meg az, drága.
2012. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minek b@szod el a pénzed extrudált kenyérre, csirkemellsonkára, meg teljes kiőrlésű tésztára?
2012. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
hal hús is mehet nem csak baromfi
2012. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 40 ezer+20 a tápkieg, de amit te írsz, hogy sonka meg marhahús az pont, hogy drágább, mint a csirkemell.

Amúgy tömegnöveléskor jó a csirkecomb is és az olcsóbb halak. A szénhidrátrésze az étrendnek pedig nem drága:rizs, zabpehely, tészta.

Mondjuk a zöldség még költséges kicsit.

2012. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!