Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A suli miatt...

Mit csináljak? A suli miatt se az étrend se az edzés nem megy.

Figyelt kérdés

5-kor kel kelnem, a buszom 6-kor indul és a reggeli zabot ki kell hagynom mert visszajönne mire beérek( 1 óra az út) suliban alig van időm enni valamit a rövid szünetekben, max pár falatot. Az ebédszünetben meg mindíg közbejön valami, szal az is csak 10 percre szűkül. Mire hazaérek az 4 óra. Hulla fáradtan és csomó tanulnivalóval. Délelött szinte semmit nem tudok enni, délután meg 3 szilárd étkezésbe nehéz betolni az egész napi adagot. + edzésre semmi erőm, meg kedvem. 9-óra körül lenne időm először edzeni, utűna tudnék gyors ch-t és fehérjét fogyasztani majd utána 1 órával túrót. De, ahogy érzem sz*rt se ér a mostani étrendem és edzésem ahhoz képest, amit1 hete produkáltam. A suli minden erőm elviszi, ha lenne rá időm délután is aludnék mert annyira kimerít.


Bocs, ha sok a panaszkodás de egyszerűen nem tudom kivitelezni és nem tudom mit tegyek. Nem szeretném abbahagyni a bodybuilding-et de így nem tudok fejlődni.


2012. szept. 6. 20:17
1 2
 11/19 JayC ***** válasza:
hát sajnos tudom, hogy nem kellemes hidegen, de nincs mit tenni. reggel megmelegítem, így az első étkezésnél a suliba még langyos, a másodiknál viszont teljesen hideg, de meg lehet szokni. régebben fehérje+zab turmixokat nyomtam, de minek vigyem be porból, ha meg lehet oldani szilárd kajából is... amúgy meg akkora divat lett a "gyúrás", hogy lassan minden pálcika ember kezébe látni a csirkésdobozt, lehet ez lesz a divat...
2012. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy részről totál megértelek, más részről viszont annyira nem. Én pl levelezőn tanulok és dolgozom (mondjuk otthonról, de sokat vagyok úton ettől függetlenül) és van, hogy a buszon előkapom a kis pattintós fedelű dobozt és lapátolok. Vagy a metrón...néznek az emberek rám időnként de leszarom. :) Szóval a kaja megoldható lenne szerintem. Amúgy se baj, ha kis adagokba eszed szünetben a kaját, legalább folyamatosan szívódik a tápanyag. Edzést nem tudod suliban megoldani? Nálunk volt konditerem középsuliban. Nem egy nagy durranás de az alapgyakorlatokat meg lehetett csinálni.
2012. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sznofru ***** válasza:

Az utolsó jól mondja.


Én melózom, naponta több shakert viszek magammal, mindegyikben más van :) Meg mellé dobozok, amiben a cuccok vannak (zab, fehérje, rizs, csirke, saláta, stb).


Tehát reggel megcsinálod a zabturmixot, beleteszed a kis shakeredbe és a buszos úton megiszod. Szünetekben mehet a normál szilárd kaja. Hazafelé megint megiszod a kis zabturmixodat. Ha van az órák között 1 szabadórád, vagy iskola után 45perced akkor akár minden nap 1 testrészt meg tudsz edzeni az iskolai teremben, így naponta csak kevés időt veszik el és nem is terheled le magad nagyon.


Viszont arra vigyázz, ha minden nap hulla fáradt vagy, az komoly egészségügyi problémákhoz vezet, én inkább abbahagynám arra a kis időre amíg nem rendeződik a helyzet, vagy amíg iskolába járok.

2012. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%

nincs lehetetlen, csak tehetetlen.


Nagy lószart nincs időd, mindig közbejön valami, persze.


akaratgyenge fos vagy, azért nem megy a dolog, nem a suli miatt. Ráadásul hülye is.

2012. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi olyan hihetetlen, 3 nap tesióra után van az ebédszünet tesiórán meg kicsengetéskor indít csak a tanár öltözni szal mire teljesen kész vagyok és átérek a terembe enni 10perc eltelik.

De ha te most ilyen kemény vagy szívesen cserélnék veled.


B*zi kis troll, azt hiszed most megmondtad a magadét:)

2012. szept. 7. 16:17
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy időszak, hogy dolgozni + esti suliba jártam + ezzel járt kb. 3.5 óra ingázás


Reggel 5-kor keltem, otthon reggeli, vittem 3 doboz kaját a munkába, továbbá 1 turmixot a szkúlba és egy zsömlét, beletuszkolva egy hatalmas csirkemellet.


Hol érdekel az téged, hogy mi van a buszon? Reggel jól tömd meg a bendőt. Vigyél délelőttre 1-2 zsömlét, benne csirkemellel. A szünet a tiéd, azt csinálsz, amit akarsz, tehát 9 óra körül egyél. Aztán délben is, és 4-re otthon vagy, otthon megint eszel. Aztán még jöhet este 7-kor és 10-kor is egy kajálás. Hol itt a gond?


Ha igazán fontos, megoldod!

2012. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Persze ha nagyon nem tudod megoldani, akkor majd pár év múlva komolyabban nekilátsz, a sulit ne hanyagold el. Azzal alapozod meg, hogy jó melód legyen amiből lesz elég pénzed arra, hogy tudd ezt csinálni ahogy jólesik.
2012. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A buszon rosszul vagyok ha van valami a gyomromba :/ tök 8, hogy akkor eszem avgy még nem szívódott fel a kaja de rosszul leszek akkor.
2012. szept. 8. 22:56
 19/19 anonim ***** válasza:
bocs a késői válaszért. Ha van konditerem a közelben akkor kérdezd meg tasitanárodat nem enged-e el oda órán:D Nálam bejött. Kaját meg írták a többiek
2012. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!