Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A suli miatt...

Mit csináljak? A suli miatt se az étrend se az edzés nem megy.

Figyelt kérdés

5-kor kel kelnem, a buszom 6-kor indul és a reggeli zabot ki kell hagynom mert visszajönne mire beérek( 1 óra az út) suliban alig van időm enni valamit a rövid szünetekben, max pár falatot. Az ebédszünetben meg mindíg közbejön valami, szal az is csak 10 percre szűkül. Mire hazaérek az 4 óra. Hulla fáradtan és csomó tanulnivalóval. Délelött szinte semmit nem tudok enni, délután meg 3 szilárd étkezésbe nehéz betolni az egész napi adagot. + edzésre semmi erőm, meg kedvem. 9-óra körül lenne időm először edzeni, utűna tudnék gyors ch-t és fehérjét fogyasztani majd utána 1 órával túrót. De, ahogy érzem sz*rt se ér a mostani étrendem és edzésem ahhoz képest, amit1 hete produkáltam. A suli minden erőm elviszi, ha lenne rá időm délután is aludnék mert annyira kimerít.


Bocs, ha sok a panaszkodás de egyszerűen nem tudom kivitelezni és nem tudom mit tegyek. Nem szeretném abbahagyni a bodybuilding-et de így nem tudok fejlődni.


2012. szept. 6. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Ilyenkor be kell áldozni a testépítést, mert az iskola sokkal fontosabb, mást sajnos nem tudsz csinálni.
2012. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
na látod ilyenkor jó a jó öreg turmix...power protein én mindig azt tolom hozzácsapok valamit ha ugy van hamarabb kelek megcsinálom és azt iszom 8-kor egyet ledöntök meg délben valami kajához a többit meg valahogy pótolom kitartás...
2012. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
De ha edzeni sem tud ez nem megoldás (persze rendesen kajálni mindig jó) és ha már a suli ennyire kimeríti én inkább hagynám az edzést. Suliban hozza a maximumot.
2012. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jah még annyit mondanék ha ennyire nem megy...2. válaszoló vagyok...vehetnél protein coffet nekem nagyon bejön olyan mentálisan oda tesz a kávé hallod,hogy nem igaz...ez jó cucc azt mondom...mármint tápkiegészítő mert a cucc az más :)
2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azért stimulánsokra nem kéne rászokni. Tapasztalat. Ha elkezded és megtapasztalod milyen jó vele, nélküle már szinte fel se fogsz tudni kelni.

Én is érettséginél még a koffeinben kerestem a megoldást. 4-edik év elején kezdtem inni és év végére már volt hogy napi 4-et 5-öt megittam. Aztán sikerült abbahagynom egy időre.

Elnézést a kötözködésért csak próbálok megóvni mindenkit attól amit én már megjártam.

2012. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A délutánom szabályosan elfut. Az állataim elrendezése, kaja készítése( ha egyedül vagyok),és a tanulás miatt.


Sajnos azt nem engedhetem meg magamnak, hogy napi 3 turmixot fogyasszak. Jöv. hónapban tudok venni vmi proteint de max edzés után bírnám tolni. Jah és suliba friss tk.kenyeret se tudok vinni csak az előzőnapit, amit meg sz*rrá szárad.


Koffeint fogyasztok minden nap kávé vagy energiaital formájában mert csak 6-6,5 órát alszom, és elég kimerült vagyok.


Szal sajnos abba kell hagynom. P*csába az iskolával... Minden tanár azthiszi, hogy csak az ő órája létezik és egy napra összegyűlik 6-7 oldal amiből másnap dolgozat(és csak az első hét, mi lesz késöbb...) lesz.

reggelizni nem tudok, késő délutánig alig tudok vmit enni aztán meg az edzés elveszi az összes szabadidőm...

Amit eddig elértem az most mind megy ki a kukába, amit felszedtem edzés alatt 6,5kg-t, a kockahas, a kiszélesedett hátam, a V testalakom. Ennyicske kaja mellet újra sovány leszek. Még az életkedvem is elment.

Ez az egész már csak panaszkodás, neharagudjatok de valahol ki kell adnom magamból :(

2012. szept. 6. 20:58
 7/19 anonim ***** válasza:

Átérzem. Velem 4edikben érettségi előtt ugyan ez volt. Előtte lévő évben és nyáron sikerült egy elfogadható fizikumot elérnem, erre jött a suli és egyszerűen nem volt időm és energiám még az edzésre és kajálásra is.

Készültem az érettségire (két külön tanárhoz is jártam), emellett a jogsit is csináltam és még a barátnőmmel is foglalkoztam, egyszerűen nem ment az edzés is. Így is koffeinen éltem abban az évben. Sajnos ezeket be kell áldozni, a későbbiek érdekében.

2012. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 JayC ***** válasza:

nem azért mondom, hogy keménykedjek, de én is gimnáziumba járok, és mindent meg tudok oldani nagy nehezen.

este megfőzöm másnapra a kaját, bedobozolom, reggel bedobok egy tojásos zabot, suliba pedig bevallom hogy necces szünetbe megenni a kaját, meg furcsán is néznek az emberre, de meg tudom enni a kaját 10perc alatt. tanárok baszogatnak is, hogy hülyeség az egyoldalú táplálkozás, meg biztos depressziós vagyok azért eszek ilyeneket, etc.etc. de elmehetnek a jó kva anyjukba!! sok sikert neked!

2012. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

JayC.

A suliban egész nap csirke+rizst eszel?

a hideg csirke+a száraz-hideg rizs nem valami kellemes, sőt. Sajnos megmelegíteni meg nincs lehetőségem, a sulikonyha a koleszban van, ami kicsit messze van.

2012. szept. 6. 22:32
 10/19 Cristian1997 ***** válasza:
Én is így vagyok..de igyekszem megoldani.Én reggel 6-kor kelek a buszon az út 40 perc.Nekem is rengeteget kell tanulnom 12 óra német+ 2 magántanárnál.Már az első hét lefáraszt nem tudom mi lesz de próbálom a maximumot hozni mindenből.Délután legrosszabb esetben fél 4-kor érek haza 6-ig tanulás,kajálás,majd megyek edzeni.Este hazaérek,kaját megcsinálom holnapra (500 g csmell,300g rizs,200 g zab,suliba csmelles szendvics stb..) Aztán én is alszok ilyen 6 órákat.De nyugi lesz ez még rosszabb is ha megyünk egyetemre :)
2012. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!