Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom edzés (bővebben lent)?

Hasizom edzés (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban tudom, hogy van már kb 200 ilyen kérdés de engem azért még is csak érdekelne, hogy azt mondták, hogy 10% testzsír százalékkal már lehet hasizom gyakorlatokat végezni, nekem pont 10%, most már akkor nem kell aerob edzés, csak simán mehet a hasizom edzés, vagy ilyenkor mit kell csinálni?:D lehet, hogy hülye kérdés, de ezt az egyet nem értem.


2012. szept. 2. 13:49
 1/2 dirtboy ***** válasza:

ott tévedsz hogy nem arról van szó hogy lehet e vagy nem.

hasizom gyakorlatot lehet 30%os testzsír mellet is csinálni a lényeg hogy attól nem fog eltűnni a zsír,azaz nem fog látszódni a hasizom.

de ettől még nyugodtan lehet edzeni,szerintem senki nem írta hogy nem lehet.

valamit félre értettél.

2012. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát jah.

itt valamit nagyon félreértettél.

az aerob edzést és a has edzést is az általános egészségért,erőnlétért kell végezni,folyamatosan egy életen át,nem csak azért mert valaki fogyni v kockás hasat akar.

2012. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!