Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szép hasizmot szeretnék, csak...

Szép hasizmot szeretnék, csak a felülés jó,? Eltudnátok tAnácsokkal látni? Persze olvastam hogy ha a zsír lemegy akkor látszani, de láttátok a 300című filmet na én kb olyan hasat szeretnék mint Leonidasznak, van szerintetek elérhető?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Elérhető, mint írtad, DIÉTÁVAL+ edzéssel. Normális étkezés nélkül nem lesz olyan hasad.
2012. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először tömegnövelő étrenddel és persze edzéssel a hasizom méretét kellene növelni, majd mehet a szálkásítás. De mindenre kellene edzeni, nem csak hasra. Felülés főleg erre alkalmas padon jó, én a hasprést és lábemelést javaslom, az utóbbit függeszkedve.

A filmben szerintem trükkökkel is javítottak a formán.:)

2012. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha minél gyorsabban kell, akkor javaslom hogy súlyzóval felülésezz, és nem is kell túl sok, elég edzés napon 4*20, és már az első hónapban látványos lesz a fejlődés, persze genetika függő is, de hasfal nagyon jól reagál az edzésre, és nehezen sérül.
2012. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Meet the Spartans is jó?
2012. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abból is a dagi gyerek kéne, festett hassal :D
2012. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elérsz kb 90kg szín izmot, akkor fogsz úgy kinézni...

mellesleg Geragd a filmben végig levan barnítózva, máskülönben feleannyira sem látszana a hasizma.

[link]

2012. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért szerintetek kokszoltak?
2012. aug. 21. 22:02
 8/8 anonim válasza:

nem kolszootak csak meb van nekik rajzolva.

De kezd el a fegyencedzést azzal nem csak hasra gyursz de a hasad is szép lesz

2012. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!