Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zsírt milyen sporttal lehet...

A zsírt milyen sporttal lehet a legjobban csökkenteni?

Figyelt kérdés
És rendes étrend mellett kb mennyi idő míg tényleg csökken?

2012. aug. 21. 15:55
 1/6 poiu ***** válasza:
A közfelfogás szerint aerob sporttal (ne fogyj ki a szuszból). Idő? elősorban nem a mozgáson, hanem a kaján múlik. De: nem az a fontos, hogy menyi idő alatt, hanem az, hogy mennyi idegi tudod tartani az eredményt.
2012. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen, de ha lemegy és azután jönne is fel, akkor látom, hogy baj van, + fenntartani egyszerűbb mint eltüntetni
2012. aug. 21. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Aerob edzés+ súlyzós edzés + szálkásító diéta. Ez együtt a leghatékonyabb a zsírból történő fogyáshoz.

Mennyi idő. Ha jól van belőve a kaja és az edzés, akkor kb heti 0,5-1 kg. Ez a normális, egészséges ütem.

2012. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és konkrétan azt hol tudom megnézni, hogy mennyi a zsírfelesleg rajtam? A súlyom az normális, viszont van rajtam rendesen
2012. aug. 21. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
A tesztoszteron.hu-n van rá mérési módszer egy cikkben, de a tükör is megmondja, hogy kb. mi a helyzet.:)
2012. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jah.

testzsírmérés a neve,vagy bőrredő mérés.

ez a mennyi idő meg?

hány százalékról indulsz,mi a kitűzött cél,általános egészség,vagy kocka has stb?

2012. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!