Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném feszesebbé/erő...

Hogyan tehetném feszesebbé/erősebbé a hasam/hasizmom? Pár ötletet tudtok adni a lentiek tükrében?

Figyelt kérdés

A gondom az, h nemrég töltöttem be a 30. életévem és kissé pocakos lettem. 190 cm magas vagyok, 72 kg. Igen tudom, a testsúlyom még így is kevés a magasságomhoz, de a hasam már zsíros. Pár évvel ezelőtt még kockás volt, ha nem is tökéletesen. Világ életemben sportoltam, hatéves korom óta úszok, mostanában néha még eljárok úszni, de már nem akkora intenzitással. Azóta fekvőtámaszozok és húzódzkodok itthon.


Futni nem bírok, mivel a jobb lábam 3cm-rel rövidebb a balnál, ja és amúgy az egész jobb oldalam gyengébb. Bicajozni szoktam még 30 km-t országúton.


F/30



2012. aug. 27. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább szálkásító diétával és heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzéssel (bicaj jó lesz) tudod leadni a hasadról is a zsírt. Mellette erősítheted a hasizmot haspréssel és lábemeléssel heti 3-szor, de nem ettől megy le a zsír, mert nincs helyi zsírégetés. Viszont tényleg nem sok a súlyod ehhez a magassághoz, előbb szerintem egy kis izomtömeg-növelés kellene.
2012. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a baj, h ha egy pár kg már feljön, akkor az egyből a hasamon landol...
2012. aug. 28. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van általában, mindenkinél genetikailag eldöntött, hogy hová milyen ütemben tárolsz zsírt. Ahová leghamarabb felszeded, onnan tűnik el legutoljára, de mivel nincs helyi zsírégetés, így a szálkásító diéta és az aerob edzések tudják ezt hatékonyan eltávolítani. Sajnos nem lehet helyi gyakorlatokkal csak az óhajtott részt fogyasztani..
2012. aug. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!