Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítéshez mindenképpen...

A testépítéshez mindenképpen szükséges turmix, tömegnövelők, izomnövelők és egyéb ilyen dolgok vagy anélkül is el lehet érni a hatást?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert hétfőtől elkezdenék edzeni, de sajnos nincs rá pénzem, hogy ennyi mindent megvegyek ha kelleni fog.
2012. szept. 1. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan szilárd kajából a szükséges tápanyagmennyiség akkor nem szükséges.
2012. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen csak olvastam, hogy vannak olyan tápanyagok, amik csak ilyen étrendkiegészítőkben találhatóak meg (protein, kreatin stb stb), de sajnos nem hiszem, hogy lesz rá keret megvenni...
2012. szept. 1. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Protein az a fehérje és kreatin nélkül is ellehet érni eredményt.

Olvass el egy alapismereteket.

2012. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg kreatin is van a halakban például, csak kevés.
2012. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké kösz..meg igazából nem akarok akkora nagy testépítő lenni csak hogy legyen valami. Gondolok itt a kockahasra, amihez ha jól tudom csak egy jól megtervezett diéta kell. Meg nem tudom, de minden edzés után azt mondják, hogy fehérjeturmixot kellene inni, mert az izomnak azonnal szüksége van a tápanyagra és ezt csak a turmixszal lehet elérni ez igaz?
2012. szept. 1. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt a gyors "visszatöltést" igen. De ha utána amint tudsz eszel akkor sem dől össze a világ, csak legyen meg a szükséges tápanyagbevitel.

Ezt olvasd el: [link]

2012. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
elolvastam..habár itt is említi a táplálékkiegészítőket, úgyhogy nem nagyon nyugodtam meg. De hát ha tetszik, ha nem én ezek nélkül fogok elkezdeni edzeni...
2012. szept. 1. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:

"A kiegészítők szedése nem kötelező senkire nézve sem, hiszen mi is mindig azt mondjuk, szilárd kajából vidd be a szükséges tápanyagokat, ha lehetséges."

Nyugodtan mehet nélkülük, csak mondom, legyen meg a szükséges tápanyagmennyiség, különben nem fog semmi történni.

2012. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem akarok akkora nagy testépítő lenni csak hogy legyen valami". Igen, erről nekem is Drugs Bunny szavai jutottak eszembe. :) Az út neked is ugyan úgy néz ki ettől függetlenül, csak Te abba fogod hagyni a dolgot akkor, amikor 35ös a karod, a testépítők meg csinálják amég a testük határai bírják.

Naponta megfelelő mennyiségű és minőségű szénhidrát és fehérje kell és nőni fogsz. Picit lassabban, mintha mondjuk minden edzés után leküldenél egy protein + gyors CH turmixot, de például jó étrenddel, kiegészítők nélkül is jobb eredményeket fogsz elérni, mint a 16éves strandszezonra gyúrós kisfiúk, akik betolják edzés után a Jumbo-t, aztán otthon palacsintát esznek bablevessel.

Az alap tömegnövelő étrend nem drága, napi 1500ft-ból ki tudsz jönni. Szerintem ha "rendes" főtt kaját eszel, reggelizel, akkor sem jössz ki ennél olcsóbbra, tapasztalat.

2012. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


elolvastam..habár itt is említi a táplálékkiegészítőket, úgyhogy nem nagyon nyugodtam meg. De hát ha tetszik, ha nem én ezek nélkül fogok elkezdeni edzeni..."


Persze,hogy említi,tudod ezt hívják biznisznek....úgyhogy nyugodj meg szépen,edzz kitartóan,kajálj rendesen,pihenj eleget:)

Hallgass Csakii1-re.

2012. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!