Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők mivel helyettesítit...

Testépítők mivel helyettesítitek az édességet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Csokis proteines túróval, de néha eszem édességet is, tömegnöveléskor.:)
2012. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cristian1997 ***** válasza:
Semmivel nem helyettesítem az édességet.Ugyanúgy meglehet csinálni a finom dolgokat tiszta alapanyagokból.Facebookon írd be hogy evilkonyha itt vannak jó dolgok.Keresőbe írd be gyúróskaja.blog.hu ez is jó.
2012. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Édesszájú család vagyunk, anyám remekül süt-főz, én meg gyenge vagyok... : (
2012. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Testépítőnek ugyan nem hívnám magam, de tömegnöveléskor hetente 1-1 alkalommal lehet kicsit bűnözni, bár nem ajánlott. Nekem édességnek belga csokis Whey Complex van, az kielégíti a napi édesség szükségletem, pláne az esti verzió, amikor a túróra borítom rá. Egyébként meg 1-1 pohár coke zero ha nagyon édeset kívánok.
2012. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Édességet semmilyen időszakban nem eszem (sem tömegnöveléskor, sem diétakor), illetve kólát sem fogyasztok. Mikor jól esne valami édesség, kiveszek egy kis tálba 20-30g proteinport, és kis kanállal elnyammogok rajta. Nekem ez bőven elég.
2012. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: egyébként ez is ritka eset (1 hónapban 1-2*)
2012. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NagyonGonosz ***** válasza:
Heti 1-2 péksütemény játszik. Tömegnövelő időszakban nem ettől fogok elzsírosodni :) A szálkásító diéta persze egy jóval szigorúbb dolog, ott nincs ilyen.
2012. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!