Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi egy ora ugrokotelezes...

Napi egy ora ugrokotelezes mikorra hoz eredmenyt?

Figyelt kérdés
egy hete ugrokotelezem s 5 centi ment le a hasamrol dietazni nem tudok sajnos de az etkezesre figyelek zsiros eteleket nem eszem helyettuk inkab zoldseget. 51 kg 158 cm vagyok.kb mennyi ideig kel csinaljam hogy tartos eredmeny legyen azutan sem hagynam abba persze ha valakinek van tapasztalata mar ugrokotellel kerem szepen irja le koszonom szepen

2012. aug. 29. 22:15
 1/9 anonim válasza:
30%
attól függ ne egyél sokat ès sokat fogyhatsz... föleg ha ha mongyuk a vacsorát vagy a reggelit kihagyid vagy mindkettőt...
2012. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt meg erdekelne hogy mikorra hoz jo eredmenyt ugy meg 15 centit szeretnek fogyni hasbol de most mar nm megy olyan konnyen le es combokbol 5-5 centit meg valamit kenee melle sportoljak azt hallottam hogy a hasizom-gyakorlatok nem jok sot hogy rontanak futni nem tudok 5 percnel tobbet biciklizni a kornyeken nem lehet messzebbre nem mehetek esetleg valami intervallumos edzest kene meg melleje csinaljak?
2012. aug. 30. 20:20
 3/9 A kérdező kommentje:
ja amugy olyan 7-8 kilo szeretnek leadni csak nem kiloba merem altalaban mert a haj keveset nyom az izom tobbet nekem a centik fontosak
2012. aug. 30. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:

1-2 hónap után már érezhetően,ugrásszerűen megnőhet az állóképességed és a mozgáskoordinációd.

ha ez megvan,akkor kezdődhet a rendes,intenzív edzés.

http://www.youtube.com/watch?v=MD3uicAYtdw&feature=relmfu

2012. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

amúgy meg 51 kilósan mínusz 15 hasról,meg ebből fogyni 8 kilót???

mondjuk látom,h nem vagy magas,de azért ne csinálj kisgyerek testet magadnak:).

2012. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
napi egy óra ugrókötelezés nekem 1hónap múlva hozott jól látható eredményt.:)
2012. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem csinalok roszat magamnak csak szeretnem ha jo alakom lenne mert nagyon hajas vagyok szeretnek eletmodot valtani
2012. szept. 1. 21:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:x
2012. szept. 1. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsőre ne hallgass, ki ne hagyd a reggelit... Az a legfontosabb étkezés. Inkább a vacsorát, de azt se hagyd el, hanem vacsorázz korábban, ha mondjuk 11-kor fekszel, akkor 6-7 után már ne egyél, főleg ne zsírosat.
2012. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!