Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1. Hogyan és mennyi ideig...

1. Hogyan és mennyi ideig ccsinálják a shaolin kungfusok azt a gyakorlatot, amikor félguggoló helyzetben állnak és esetleg még valami edényfélét is egyensúlyoznak a fejükön. én valami 2 órát néztem ki egy filmből csak nem tudom, hogy ?

Figyelt kérdés

2. annyi-e mert idegen nyelven szólt a film meg eléggé hihetetlen is az adat?

3.Mennyit meditál,mennyi technikai-fizikai-állóképességbeli-izomatrikus edzést végeznek kb.?


2012. aug. 28. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, a 2 óra elég hihetetlen. 8-10 perc is nagyon bitang egy edzett embernek is.
2012. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NagyonGonosz ***** válasza:
Faállásra gondolsz? MI edzésen 20 percig mentünk el, de persze 2 óra is lehetséges. Nyilván kell hozzá egy alap fizikum, de inkább a fejben dől el, hogy elengeded magad és megpihensz vagy tartod ameddig csak bírod. Kicsit hasonlít a maratonra ilyen szempontból.
2012. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a mély lovaglóállásra gondolt a kérdező. Faállásban lehet ácsorogni sokáig. :)
2012. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,arra gondoltam.
2012. aug. 30. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:
oks,köszönöm.
2012. aug. 30. 18:01
 6/7 Gonzalez inti ***** válasza:
mabura gondolsz és hát nem mindegy hoyg ki csinálja ha egy shaolin szerzetes akkor hihető adat ha pl én aki 6 éve kung-fuzom akk még nagyon messze van
2012. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gonzalez inti ***** válasza:
mabu=horse stance=ló állás
2012. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!