Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy folytassak kollégiumban...

Hogy folytassak kollégiumban tömegnövelő étkezést?

Figyelt kérdés
Most egyből jön majd a Drugs Bunny féle ilye hülyeségek, hogy lusta vagyok meg mit lehet ezen izélni. Meg mit tart megcsinálni egy kaján. Persze a zsebpénzem se tudom teljesen erre költeni.Nem vagyok lusta, csak apró praktikákra van szükségem amivel megkönnyithetnék mindent. idén érettségizem+nyelvizsga szóval lehet nem lesz annyi időm mint alapból lenne.
2012. aug. 26. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre body.builderen jó régen volt egy cikk, de megkerestem neked, tessék: [link]
2012. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak tapasztalataim :) Érdemes beszerezni erre a célra egy olcsó vasalót. Felfordítod a vasalót, megoldod hogy stabilan álljon, beindítod, majd ráteszed a lábast amibe vizet raktál, és így forralod fel. Ebbe főzhetsz tojást.


Vasalóval megsütheted például a csirkemellet is. Kivasalod és kész. Szar íze lesz, de max bekened mustárral.


Az elsőhöz hasonló módon megfőzheted a rizst is, akár a tojás mellé rakva is ha odafér.


Ha van valami bolt a közelben ahol vannak müzliszeletek, akkor raktározz belőle, mert full jó szénhidrátokat tartalmaz. Persze cukrot is, de ha nehezen hízol leszarod. Ha nem, akkor ez kilőve.


A zabpehely spárban pl 300ft, ha nincs pénz tejre, vízzel is ehető.


A power protein olcsó, ha kollégista vagy picit állj rá.

2012. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a húsok? Éljen a tonhalkonzerv meg minden?
2012. aug. 26. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen hordozható grillező cuccos. Bedugod a szobában a konektorba, és pakolhatod rá a húst. Gyors, egyszerű, finom.
2012. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szendvicssütőben is működik? :D
2012. aug. 26. 17:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, próbáld meg. Én előtte fújnék rá egy kis olajsprét, vagy étolajat, nehogy felragadjon a hús.
2012. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vagy alufóliában nem?
2012. aug. 26. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor meg lehet hogy az alufóliához ragadna hozzá, hidd el, jobb az olajas megoldás.
2012. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!