Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kire milyen hatással van a...

Imaprincess_diebitch kérdése:

Kire milyen hatással van a Scitec Jumbo tömegnövelő?

Figyelt kérdés

azon gondolkozok hogy eddig fehérjét szedtem de átakarok váltani tömegnövelőre mert több benne a tápanyag.

nem vagyok hízásra hajlamos de logikus ha nem mozgok akkor feljön rám egy kicsit. amugy 194cm vagyok és 93.2 kg ezelőtt meg mikor fehérjét szedtem akkor 95 körül voltam szerintetek miéket érdemesebb szednem? pénz nemszámit.

17/F


2012. aug. 24. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért elég durva azt mondani 93kg-san, hogy nem vagy hízásra hajlamos, még ha magas is vagy. Azok nem hajlamosak hízásra akik 70kg alatt tengődnek 180cm feletti magassággal. De még azoknak sem ajánlanám a sima zöld Jumbo-t mert az csak cukor semmi más és te biztos, hogy keményen zsírosodni fogsz tőle.
2012. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még senki sem okosodott meg tőle.
2012. aug. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tápkiegtől nem lehet hatásokat elvárni. Az egész napi étrendtől fog függni, hogy mit érsz el vele. Ha egy jó tejsavóproteinhez edzés után teszel 50g dextrózt, maltodextrint vagy vitargo-t, akkor is ugyanazt éred el vele. Vagyis azt, hogy sikeresen feltöltötted a tápanyagraktárakat edzés után és fele olyan drágán, mint Jumbo-val.

Kb ez a helyzet. Szóval a Jumbo sem csodapor, csak egy sima tömegnövelő. Az étrend többet számít.:)

2012. aug. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Antigravitációs hatással, távol tart tőle az ára (:
2012. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hatás"?!

Hol élsz ember ? Miféle hatásra vagy kíváncsi? Az van benne amit amúgyis beviszel... Nehogy azt hidd hogy majd benyomsz egy csomaggal aztán Hulk leszel :DD

2012. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!