Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok tömegnövelő...

Hogyan tudok tömegnövelő étkezést folytatni a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdek kondiba járni, megvan az edzésterv meg a fehérje stb csak a táplálkozás része a legnehezebb. Aztmondják minden a konyhában dől el. Ha kell lemondom a reggelit meg a vacsit de az ebédet nemnagyon tudom csak ott a suliban megoldani. Van valami ötleteket? Egy kis konyha van a koleszban és persze nem ehetek minden nap csirkemellet. Köszi

2012. aug. 22. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek vettél fehérjét ha nem tudod betartani a táplálkozást?
2012. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs más lehetőség a csirkemellet cseréld le konzerves tonhalra.
2012. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pótlásra/kiegészitésre és nem mondtam ,hogy nemtudom csak meg kell találjam a rendes módot. Ezért irtam a kérdést. látom nagyon értesz a témához.
2012. aug. 22. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Képzeld el sokkal jobban értek hozzá mint te.

Na figyelj ide, ha NINCS étrended mi a jó sz*rt egészítesz ki a fehérjével? Mert arra vetted ugyebár...

Okostojás.


Csirke helyett meg ott a hal, ahogy írták. A suliba meg beviszed dobozban a kaját. Nagy tudomány.

2012. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így van sok sok halkonzerv és zabpehely :)

le van szarva az étrend egy kib aszot fehérjéről beszélünk ne vadd halálossan komoylan az életet nem muszály étrend egy kis tápkieghez lehet fejlődni étrend nélkül is

én használtam szteroidot na ahoz kell étrend azt elismerem de egy sz@ros fehérje mellé azért nem kötelező

2012. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te is jó hülye vagy 5-ös.

Fehérje az táplálékKIEGÉSZÍTŐ, KELL hozzá az étrend!

2012. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!