Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol legyen lapos feszes az...

Roland335 kérdése:

Hol legyen lapos feszes az alhas? Aki tudja légyszi válaszoljon.

Figyelt kérdés

lapos feszes alhasra vágok már diétán vagyok de nem kérek diétás kommenteket hanem gyarkolatokat amit othol is meglehet gyinálni.

helyesírásért bocsi



2012. aug. 24. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasprés, lábemelés.
2012. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lábemelés, főleg függeszkedve.
2012. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 24. 21:07
 4/6 anonim válasza:
SZia,én 8 hónapja szültem császárral,sokáig a sebem miatt nem tudtam,aztán nem mertem terhelni a hasizmomat,nemrég kezdtem el a tornát,mellette diétát, [link] ezeket csinálom,és tényleg nagyon jó,ami a legfontosabb,hogy minden nap kell csinálni.én alapvetően sajnos elég lusta vagyok,és hidd el,nem is a gyakorlatok a legnehezebek,hanem,hogy nap mint nap rá kell magam venni.Tarts ki,és sikerül!
2012. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden nap hasazni, mivel min. 48 óra a regenerálódási idő.

És nincs helyi zsírégetés, nem megy le a hasazástól a zsír, ahhoz szálkásító diéta kell és aerob edzés is heti 3-4-szer. Viszont kell melette hasazni hogy erősödjön, de elég heti 3. Ismétlem: nem ettől megy le a felesleg, mert nincs helyi zsírégetés.:)

2012. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem femináról kéne tanulni ezeket, amiket 120kg-os nők írnak egy irodában a gép előtt.

Amint megláttam a címe (úszógumi gyilkos gyakorlatok) tudtam, hogy nagyon nagy baromság.

2012. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!