Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég a napi 1 óra erőteljes...

Elég a napi 1 óra erőteljes séta 5kg fogyáshoz?

Figyelt kérdés
A tüdőm nem bírja a futást ezért átálltam a gyors, erőteljes sétára. Mindennap 1 órára megyek le. Szerintetek hasznos? Mit javasoltok?

2012. aug. 21. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
megizzadsz vagy nem?
2012. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Tök mindegy, hogy megizzadsz vagy nem... Ha van mellé szálkásító diéta akkor esetleg fogyhatsz de attól hogy csak sétálsz nem fogsz fogyni.
2012. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy nekik! Én ugyanezzel a módszerrel sikeresen fogyok ZSÍRBÓL.


Nem voltam túl dagadt, amikor kb. másfél hónapja nekikezdtem (61 kg 164 cm-hez), most vagyok 55 kg. Napi 5-6 étkezés, sok fehérje (vacsira is!), kevés szénhidrát (max. ebédig, utána már nem), sok-sok folyadék (min. 3 liter!) és heti 5-6x megyek így 1 órára sétálni. Ja, olyan helyre menj, ahol nem kell 2-3 percenként megállnod zebra meg ilyen hülyeségek miatt.


Utána mindig nyújts. Ja és szerezz be valami normális cipőt/papucsot. Nekem Nike flip-flop (vagy japánpapucs, ahogy tetszik) papucsom van így nyárra és nem fáj benne a lábam. Soha. (A többi papucsom mind egy rakás lócitrom ilyen szempontból, akármilyen drága volt.)

2012. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen azt elfelejtettem írni, hogy már 2 hete figyelek az étkezésemre, le is ment 2 kiló. 161cm és 59kg vagyok 54 kg szeretnék lenni.

Köszönöm a válaszokat, ha van valakinek még ötlete véleménye írjon. :)

2012. aug. 21. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
3.-ik válaszoló te hülye vagy miért ne higyjen nekem? :D Leírtad hogy magas fehérje alacsony ch mert szerinted a szálkásító diéta miből áll?
2012. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Humorérzék nulla :P


"Ha van mellé szálkásító diéta akkor ESETLEG fogyhatsz..."


Nem esetleg, hanem biztos. (Csak tartsd is be a diétát, kedves kérdező ;) )


És ejj, nem hülyézzük le vaktában az embereket, kedves utolsó. Te hülye. (:D )

2012. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó, elnézést, most látom a kettőspontot és a d betűt, akkor mégis van humorérzéked :D
2012. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Étrendtől függ a dolog. Szálkásító diétával fog működni a dolog.:)
2012. aug. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!