Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor hogy legyen?...

Most akkor hogy legyen? (tömeg v szálkásítás) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még régebben írtam ki egy két kérdést lehet ismerős leszek némelyikőtöknek:D


Egy két szó magamról: Még anno folyamatosan 3hónapot kondiztam (étrend nuku edzésterv hát utólag visszagondolva pocsék xD)kb egy fél év telt el h nem nagyon mozogtam csak minimálisat azt is itthon (fekvőtámasz+felülés)


Most ismét belevágtam kb két hónapja folyamatosan (heti 2x-3x ahogy időm engedi) csinálom mára már normális étrenddel(tömegnövelő) és megfelelő edzéstervvel.


Két hónap alatt elég jól fejlődtem magamhoz képest és az előző kondis életemhez képest meg pláne, érzem h jó úton haladok a kitűzött célom felé, DE észrevettem h zsírosodok :/ nem is kicsit (has+csípő tájékon, ami nagyon elszomorít)

Tudom h nincs helyi zsírégetés és szálkásítás meg tömegnövelés sincs egyszerre tisztában vagyok a dolgokkal. Utána néztem jó pár dolognak!


Alapból elég vékonyka voltam/vagyok de csak a végtagjaim :S (vádli+comb+alkar) ezeket nagyon vékonynak látom magamon :/

Alapból érdekesen nézek ki, mert vékony láb átlagos popsi méret széles csípő vékonyabb derék nagyobb has átlagos mell vékony kar XD)

170cm / 55kg (de valószínű h már több vagyok őszintén szólva annyira nem érdekel mert számomra nem a kiló számít hnem h rajtam h oszlik el)


Annyira undorítónak találom magamon a hasam és a csípőm szívem szerint elkezdenék szálkásítani, de akkor az a kis izom szerzemény ami most rám jött a végtagjaimra lemenne.

Szerintetek tömegeljek tovább?

Még mielőtt újra elkezdtem volna célom kb az volt h január-februárig tömegelek aztán elkezdek február-április fele szálkásítani h július-augusztusra vhogy nézzek is ki.


Ha gondoljátok leírom nektek étrendemet meg az edzéstervemet ha kíváncsiak vagytok rá.


Azt elismerem h nem egy két bűnözés megesik mint pl esti túróhoz megy a baracklekvár, tojáshoz becsúszik egy szelet/félszelet fehér kenyér a reggeli zabhoz meg egy gyümi joghurt.

És ezenkívül heti 1x becsúszik egy kis édesség. :/


19/L


Köszi h elolvastad :D


2012. aug. 20. 22:28
 1/8 NagyonGonosz ***** válasza:

Lehet picit sok a CH vagy a bűnözés mértéke. (a lekvár nagyon nem barátunk, egy nap kb 50gr fruktóz után a többi megy zsírba)

Szóval én először a bűnözést szüntetném meg és ha úgyis sok a zsír akkor a CH-ból vennék vissza egy keveset, de ha látnám, hogy az izomnövekedés rovására megy a CH csökkentése akkor vissza arra a szintre amikor még jó volt.


Én csak nyárra szálkásítanék egyébként tömegelnék, de te tudod, hogy te, hogy érzed jól magad.

2012. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vagy elégedett az izommérettel, akkor tömegelni kell, de pontosabb étrenddel. Ha nagyon zsírosodsz, akkor vissza kell venni a ch-ból.
2012. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj h nem tudom másképp megenni a lekvárt :/ mindjárt leírom h miből áll az étrendem.
2012. aug. 20. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Lekvárt sehogy nem kell enni.
2012. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

100g zab(14g P+64CH)+125g gyümi joghurt

2tojás(6g P)+egy fél/egész szelet kenyér

200g csirke (46g P)

100G rizs(8g P+77g CH)

125g túró (17,5g P+4g CH)+egy másfél evőkanál lekvár

+ezen kívül még szoktam itthon étkezni ez általában vmi hús féle (csirkecomb v fasírt karaj)


Ha a fehérjét 1,5-tel számolom 82g-nek kéne lennie (amit beviszek az kb 91 hnem több )

CH: ha 3g-vel számolok is 165öt kéne bevigyek de így 145g CH-t viszek be (ami ilyen minőségi kajából van)+fehér kenyér stb..


Edzés után meg megy egy kis 100wheyl protein+dextróz

2012. aug. 20. 22:48
 6/8 A kérdező kommentje:
ha még marad pénzem akkor a fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyeret eszek.
2012. aug. 20. 22:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Montez félre írtam h a túrót nem tudom megenni másképp csak lekvárral :D
2012. aug. 20. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:

joghurt, fasírt, fehér kenyér, lekvár= kuka:)

Reggel a zabpehelyhez protein tápkieg kell és az esti túrót is proteinnel ízesítsd lekvár helyett.

Ne 1,5g*ttkg fehérjét egyél, hanem legalább 2g*ttkg-ot.

a növényi fehérjéket nem számoljuk bele, mert nem teljes értékűek, tehát a rizsből zabból ne számold.

A szénhidrát elvileg nőknél 3-4g*ttkg, de nem mindenkinél válik be, neked lehet, hogy 150g is elég lesz.

2012. aug. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!