Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izomzat hány edzés kihagyás...

Az izomzat hány edzés kihagyásával kezd el el leépülni?

Figyelt kérdés
Sajnos két hete volt egy izomsérülésem, és azóta nem tudtam edzeni, muszáj volt pihentetni. Az egészséges táplálkozásra, megfelelő fehérjebevitelre mindig figyelek. Szerintem már teljesen meggyógyult a karom, hétfőn már újra elkezdek edzeni, csak az elején kicsit óvatosan, utána belehúzok megint. A két hét alatt mennyi izmot veszíthettem?
2012. aug. 18. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha natural vagy,akkor nem kell beszarni pár hét kihagyástól.Nem épül az le olyan gyorsan,mint gondolod.Két-három edzés után a tükörben észre sem fogod venni a kihagyás nyomát.Mostanság azt láthatod,hogy nincsenek kemény munkára fogva és egy kicsit lazábbak,mint egy edzéses időszakban.
2012. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem épül le,mert az izomsejtek száma állandó.

a térfogatuk csökkenhet.

én egyszer voltam fekvőbeteg kb 2 hónapig,az izmok kerülete megmaradt nagyjából-mínusz 1-2 centi,fogytam 6 kilót,mert edzés nélkül nincs étvágyam-csak a feszessége tűnt el.

a két hét kihagyás meg semmi.

2012. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12 nap
2012. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:
genetika,kaja és még nem edzel addig milyenek a napjaid kérdése hogy milyen ütemben épülsz le.
2012. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne szarj be ha naturál vagy. én 9 hónapot hagytam ki egy daganat miatt.

1 hónap alatt visszatértem jobb súllyal, mint valaha 92 kiló naturál.

az első edzésen persze az 50%-át se tudod kinyomni a régi súlyoknak, görcsölsz és remeg minden izmod. olyan izomlázad lesz mint első alkalommal.

de hétről hétre pakolod fel a tárcsákat, és kb 1 hónap volt mire visszatértem teljesen.

2012. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!