Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 2x futás jobban segít a...

Napi 2x futás jobban segít a fogyásba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 17:29
 1/6 anonim válasza:

Persze, hogy segít.

De a lényeg inkább az időtartam nem pedig az hogy hányszor.

Véleményem szerint 1x 40-50 perc hatásosabb, mint 2x 20 perc mondjuk, mert 20-25 perc után indul csak be a zsírégetés.

2012. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam a napi 2x futást, hogy reggel 6-kor 40 perc és este 7-kor 40 perc .
2012. aug. 16. 17:35
 3/6 anonim válasza:

Az úgy tökéletes szerintem.

Ha emellett figyelsz a táplálkozásra tuti siker. Nekem így ment le 4 hónap alatt 22 kiló:)

2012. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem és akkor suli kezdésig sikerül leadnom 3-4 kg-t?
2012. aug. 16. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

heti max 1kg fogyás az egészséges és a normális ütem,nagyobb sebességű fogyásnál izomveszteség is van, mivel a szervezet az izomszövetet kezdi felhasználni energiaforrásként a túl nagy kalóriadeficit miatt.

Rendes szálkásító diéta kell és elég napi egyszeri kocogás is.

2012. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hallotam már erről a 20 perc után indul be a fogyás marhaság alapvetően ha eszel kalóriát viszel be ha mozogsz teszem azt felülsz sétálsz bármi azzal is kaloriát égetsz csak nem mindegy h mennyit ha mindennap futsz 20 percet attól is lelehet fogyni csak minden attól függ mennyit eszel és mit eszel közben ,sok gyümmölcs meg saláta is segithet de ez az én véleményem
2014. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!