Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fedezhetem a sportolásh...

Hogyan fedezhetem a sportoláshoz szükséges vitaminszükségletem a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés
Heti 8 edzésem van. A különböző testépítő táplálékkiegészítő termékek tudtommal nemigen tartalmazzák a rájuk írt dózist. Sok esetben jó ha 20%-át tartalmazza a ráírt mennyiségeknek, mivel nemigen szabályozzák, ellenőrzik ezeknek a gyártását. Melyik lehet az a vitaminkészítmény ami tényleg megadózisban tartalmazza a vitaminokat, és ár/érték arányban kiváló?

2012. aug. 16. 08:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Azt, hogy honnan veszem, hogy a mai élelmiszerek nem tartalmaznak annyi tápanyagot, megnézheted a gödöllői agrártudományi egyetem oldalán. A felmérés 1990-ben készült az elmúlt 20 évben gyanítom, hogy csak felgyorsult a tendencia.

[link]

És ez a magyar növénytermesztében van. Nem tudom, hogy figyeled e, mi a címe? Miért szükséges a táplálék kiegészítés. Ráadásul nem sportolóknak ajánlják, akkor a sportolók hogy lennének meg nélküle.. Gondolom, a multikál fellelhető export hulladék élelmiszreknél sokkal aggasztóbb a helyzet. Az éretlenül leszedett hajókon napfény nélkül érlelt gyümölcsökről nem is beszélve.

2012. aug. 16. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!