Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggelre gyors vagy lassú CH...

Reggelre gyors vagy lassú CH kell? (tömegnövelés)

Figyelt kérdés
Tesztoszteronon olvastam hogy reggelire gyors Ch kell pl kukoricapehely.. Máshol azt olvasom h reggelire lassú kell .. Most akkor melyik kell reggelre????
2012. aug. 14. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
árpa, zab örlemény
2012. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lassú kell, pl a zabpehely tökéletes gyors proteinnel.
2012. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a zab lesz a legjobb választás, de ha ennyire aggódsz ezen mehet nyugodtan vegyesen is lassú és gyors abból sem lesz baj
2012. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sznofru ***** válasza:

En a lassura voksolnek. Inkabb nem csesztetem az inzulinszintemet, csak ha muszaj.


5mp.eu/fajlok2/inzulinrezisztencia/inzulin_index_javitott_www.5mp.eu_.pdf

2012. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lassú felszívódású kell.
2012. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szoondiii ***** válasza:

igazából semmilyen szénhidrát nem kell reggel.

hús, zöldség kell. jaa, tömegnövelés. tegnap beszéltem egy testépítővel, aki a zöldségeken kívül ch bevitel nélkül jó naturál formát hozott. elég hihetetlen, mi? :)

2012. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már lassan mindent elhiszek.

Vannak jó genetikájú emberek, akik bármitől fejlődnek.

Én sem viszek be sok szénhidrátot, de reggel úgy érzem kell az a zabpehely a jó kis proteinnel.:)

2012. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szoondiii ***** válasza:
ennél a srácnál biztos, hogy jó genetikai háttér van, ezt aláírom.
2012. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

na ez a nem kell Ch meg stb már annyira idegesít:D:D meg Tejet se igyunk.. Akkor ne is vegyünk levegőt ,mert aki Pesten él szívja a szmogot...

Amúgy meg gondold el,hogy régi dédnagyapáink fehér kenyeret ették szalonnával tonna számra.. Nekem még él dédnagymamán pont ma 87 éves és csak fehér kenyeret eszik és nincs túlsúlya sem.. Meg issza a házi tejet stb.. És mégis még ugymond "szalad" a közértbe is stb.. Szóval az,hogy a CH meg a tej mérgező azt hagyjuk már..(És persze ezt nem csak rajta tapasztalom,hanem szinte az összes idős ember táplálkozási szokásai mutatják ezt..)


Azt meg azért elhiszem,hogy szalonnátol+kenyértől nem lesz tömegnövelés alatt fejlődés,hanem oda azért összetetteb kaja kell(Rizs,cs.mell stb..)

2012. aug. 17. 20:32
 10/10 Sznofru ***** válasza:

Igen, de miota van szmog, miota van auto az utakon tomegesen?Emlekszem, nagypapam mondta, hogy gyermekkoraban havonta 1 auto ment el az utcaban es futottak utana, mert annyira ritka volt. Ok meg mormalis, sajat termesztesu zoldseget es gyumolcsot ettek, egesz nap kint voltak a tobbi gyerekkel az utcan, futkaroztak stb. Teljesen mas elet volt akkoriban, ne keverjuk a generaciokat. Nagymamam 99 evesen halt meg, utobbi eveiben minden nap kolat ivott es csokit evett, akkor ezeket lehet tomenytelenul? Ugye, hogy nem.


Ok meg nem voltak kiteve a mai szennyezettsegnek, es gondolom tejet ivott nem pedig a tejre keresztelt agyonkezelt szarrol amit a boltban arulni mernek.

2012. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!