Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen késő elkezdeni...

15 évesen késő elkezdeni öttusázni?

Figyelt kérdés
Úszni, futni, lovagolni tudok, a többit nem. Most már késő, ugye?
2012. aug. 12. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
drága sport.. de próbáld ki, ha teheted :)
2012. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

"Úszni, futni, lovagolni tudok, a többit nem."


- Ez akkor nem öttusa. Nem véletlenül van az "öt" a nevében.


Egyébként késő, ha komolyan szeretnéd csinálni. Ha meg nem komolyan, nem látom annyira értelmét.

2012. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hobby és magad szórakoztatására nem késő...ha vmit el szeretnél érni akkor igen...magyar bajnokság X hely még összejöhet ami jónak mondható de vb olimpia nem..
2012. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
samantha murray 2012 London olimpiai ezüstérmese 17 évesen kezdte el..:D van esély..:) most én is el szeretném kezdeni,bár azt még nem tudom,hogy hol.
2012. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah nem késő semmi se.. ha elszánt vagy akkor bármit elérhetsz!! ne várd . idegen emberek megmondják, h. mire vagy képes, mert csak le fognak beszélni! :) Mi van akkor, ha végül nem sikerül? Megsugom semmi csak több ember leszel azáltal h. vmit megpróbáltál elérni.. Hajrá!
2012. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze attól függ, eddig sportoltál-e valamit. Hiszen az említett Samantha Murray sem 17 évesen ment ki először atlétikai pályára, csak később specializálódott erre a számra.
2012. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
samantha murray úszott előtte,de pl a magyar lány megverte simán az olimpián az úszó számban.nem hiszem,hogy túl komolyan űzte volna ezt a sportot...
2012. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 17 évesen kezdtem el, és jól megy. Egyáltalán nem késő
2015. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!