Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 és fél évesen érdemes...

16 és fél évesen érdemes elkezdeni az atlétikát? Úgy értem nem túl késő?

Figyelt kérdés
Imádok futni meg..hát tudok is.Ha elkezdeném akkor valószínűleg sprinter lennék,de lehet hogy gátfutó.Annyi a baj,hogy már mostanában görcsöl futás közben a vádlim meg a talpam,és az izmaim is elég merevek.Érdemes elkezdeni?
2012. aug. 7. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem versenyszerűen már késő.

Van 2 atlétikás haverom. Az egyik 7 a másik 8 éves korában kezdte a sportot.

2012. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,én is úgy érzem hogy hamarabb kellett volna. :/ Ez a hajó már lehet elúszott. :D
2012. aug. 7. 12:49
 3/5 anonim válasza:
Hát futni késő....de ha fiú vagy akkor focizni még nem.
2012. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok. :))
2012. aug. 7. 13:10
 5/5 anonim válasza:

Szintén lány és 16 éves ,nekem is jól megy a futás:) pont most kezdtem el azon gondolkozni hogy elkezdek futni, és majd a későbbiekben szeretnék versenyszerűen is ezzel foglalkozni.

Hát figyelj, nem vagyok szakértő de a futás nem balett, nem kell 5 évesen elkezdeni.Ha ez az álmod akkor kezd el, hiszen ez nem egy olyan cél amit lehetetlen lenne megvalósítani.Ha nézed az olimpián az atlétikát akkor hallhattad hogy nem egyszer mondják el a futókról hogy mielőtt futó lett volna focizott(vagy vmilyen más sport), és hogy 3 éve kezdett el futni, tehát szerintem érdemes elkezdeni.

Sok szerencsét és kitartást!

2012. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!