Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A HMB kinek mit hozott ér...

A HMB kinek mit hozott ér valamit? érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
szálkás alkat vagyok szóval nem diéta mellé menne olvastam róla hogy nem kell tőle sokat várni közel sem olyan mint a kreatinok de amit hoz az izom még ha kevés is..:) mik a tapasztalatok a HMB-vel kapcsolatban aki használta annak mit mutatott,?erőben elvileg jobben lehet érezni mivel tömeget nem hoz csak keveset és idővel..vagy rosszul tudom? meg megéri kipróbálni vagy kidobott pénz?!:)
2012. aug. 5. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
én igazából csaak szálkásító diéta vagy kreatin kúra mellé szoktam ajánlani hogy meg gátolja a katabolizmust :D
2012. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen táp.kiegeket használsz most? Mik mellé szeretnéd használni?
2012. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fehérjét használok csak meg mellé vitaminok vagy hmb-vagy kreatin még nem döntöttem el a kreatin se hoz nekem szinte semmit szóval mindegy...:)
2012. aug. 6. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyors szénhidrát kéne edzés utánra ÉS ami a legeslegfontosabb mert anélkül semmi nem ér semmit az a tömegnövelő étrend! Ezek után L-glutamin és/vagy BCAA, ha a kreatin nem használ (nem hinném amúgy, hogy jó étrenddel nem hoz semmit a kreatin, szóval rakd rendbe a kaját és próbáld meg megint).
2012. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valószínű hogy nem ettél rendesen vagy rosszul szedted a kreatintt :)
2012. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!