Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne kipróbálni ezt...

Érdemes lenne kipróbálni ezt a turmixot?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a megpucolt napraforgó magot ledarálom és összeturmixolom tejjel,tojással,cukorral. Tudom, hogy magas a zsír tartalma a napraforgónak de nekem arra is szükségem van.(A turmix felét edzés előtt, felét edzés után innám meg) Érdemes kipróbálni a turmixot?
2011. jan. 3. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod, próbáld. De minden benne lévő nehezen emészthető, ezért edzés előtt nem érdemes inni, és mivel az edzés utáni táplálékbevitelnek pont az a lényege, hogy hamar felszívódjon, edzés után sem. Szóval én nem tartom érdemesnek. A fehérjeport pont erre a célra találták ki, ha pedig nem akarsz ahhoz nyúlni, akkor maradj nyugodtan a szilárd kajánál, nem leszel attól sem izmosabb, sem jobb teljesítményű, sem menőbb, hogy turmixokat iszogatsz edzés előtt vagy után, ez inkább a táplálékkiegészítők bevitelének bevett módja.
2011. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem fehérjeport és egyéb porokat nem szeretnék használni. Csak egy ötlet volt ez a turmix :)
2011. jan. 3. 20:39
 3/8 Da puta madre ***** válasza:
+ a tojás nyersen nem sokat ér..
2011. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tojásból nyersen 1 mikrogramm fehérje sem épül be, és még beteg is lehetsz
2011. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tojás milyen formájában jut a lehető legtöbb fehérje a szervezetbe?
2011. jan. 3. 20:58
 6/8 Da puta madre ***** válasza:
a lényeg, hogy hőhatás érje, szóval eheted főve, sülve. Mindegy tulajdonképp.
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, moslék. Add a disznóknak vagy itasd meg a koxolókkal:D.
2011. jan. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy daráld be ezt:ma 03:07 a f*szt.Mellékhatásként hülye leszel mint a segg(meg szőke) DE legalább akkora troll leszel mint ő
2011. jan. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!