Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Proviront érdemes tolni magában?

Proviront érdemes tolni magában?

Figyelt kérdés
van itthon kb 100szem provironom egy "komolyabb" kúra mellé terveztem beszedni de mivel elég nehéz mostanság megbízható cuccot venni így inkább lehet menne magában ..mit várhatok egy napi 2-3szemes adagolástól tudom ez nem koksz de akkor is érne annyit mint pld egy normálisabb stana? köszi a válaszokat!
2012. aug. 6. 07:44
 1/1 Holló István válasza:

önmagába ne várj anabolikus hatást mert az nem lesz, ez nem arra van, szteroidok mellé tökéletes mert megakadályozza a vízvisszatartást és a nőiesedést, meg jobban fog vele hatni mert több lesz miatta a szabad hormon a keringésben, kb ennyi amit tud.... én szedtem magába reggel meg este 1-1 szemet de csak azért mert el voltam hízva rendesen és emiatt magas volt az ösztrogén s szintem és ezzel vissza tudtam szorítani és végül is segített a fogyásba meg azt a rengetek vizet amit felhalmozódott ki pucolni. de ha nincs ilyen problémád akkor önmagába semmi értelme.

üdv! :)

2012. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!