Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes elkezdeni...

Hogyan érdemes elkezdeni futni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

szeretnék kicsit izmosodni és fogyni, nem versenyszerűen futnék. találtam egy edzéstervet amivel fél órás futást lehet elérni 2 hét alatt. ha ez sikerül, hogyan tovább?


előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 7. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudsz egyszerre izmosodni és fogyni

el kéne dönteni hogy melyik a fontosabb a fogyás vagy az izom építés

ha nincsen sok zsír rajtad akkor mehet az izom építés

ha zsíros vagy akkor előbb szálkásítás aztán izmosítás :)

2012. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
izmosodni jobban szeretnék ( vékony vagyok, 173 cm és 54 kg, amúgy 19 éves lány :) de lapos/izmos hasat szeretnék legjobban meg formás lábakat )
2012. aug. 7. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

igen , elégge vékony lehetsz szóval inkább tömeget kéne növelni aztán szálkásodni, formásodni

mert ha most szálkásítanál akkor még tovább fogynál :)


étrend:

fehérje:2-2.5*testsúlykilogramm

szénhidrát:3*testsúlykilogramm


ebből álljon:fehérje: sovány húsok pl: csirke mell marhahús, estére túró, tojás(nem nyersen) protein tápkieg


szénhidrát: zab rizs pufirizs krumpli sok zöldség :)


remélem nem vagy vegetáriánus :D


ehhez súlyzós edzés kéne először heti 3* teljes testes átmozgató edzés terv 1-2 hónapig majd utánna mehet az osztott

edzés után mehet a 0.5* testsúly kilogramm tejsavó fehérje+ 40 gramm dextróz :)

2012. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fú köszi a választ de én nem tudnám ezt megcsinálni :) elkezdtem egy 3 hetes edzéstervet ami hasra, combra ment rá főleg, de nagyon sok időmet elvette (napi másfél óra), és jövőre érettségizem, szóval ennyi időm nem lesz. ezért szeretnék futni először fél órát aztán onnan tovább. :)
2012. aug. 7. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
ééértem :D
2012. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!