Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A vívás kb. mennyibe kerül?...

A vívás kb. mennyibe kerül? És mikor érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

A válaszokat köszi!! :)

13/L


2012. júl. 30. 21:47
 1/7 lee12 ***** válasza:

nagyon drága sport( az egyik legdrágább)

nem is az edzés drága(mondjuk azis 5000 felett van gondolom hanem a felszerelés)

szerintem összesen a cucc van vagy 400 000 ft és elvileg ezek a pengék gyakran eltörnek amit 30 000 ft javíttatni

de inkább keress fel egy edzést és az edzővel beszélj erről mert nekem csak haverom mondta(de ő ilyen profi cuccokat vesz)

2012. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 borsody_emma válasza:

nekem egy havi edzés a BVSC-BEN 10.000 ezer Ft.(vívok)

egyébként tényleg nagyon drága sport egy éles fegyver(vezetékes) 10.000 ft körül van a javítás ha érdekel nézd meg a www.pbt.hu honlapon. De (és ezt most az előző válaszolónak üzenem) hogy nem nagyon vehet márkás cuccokat mert egy vívószaküzlet van magyarországon.

Hogy mikor kezdd el az teljesen mindegy. van 6 éves akit láttam már vívni de van 15 éves kezdő is, teljesen mindegy.Ha mindenképp vívni akarsz menj párbajtőrözni! az a király :)

2012. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oda szeretnék :-) köszi a válaszokat!
2012. aug. 3. 23:00
 4/7 A kérdező kommentje:
És mennyi év, mire részt vehetsz vmilyen versenyen? :)
2012. aug. 22. 18:07
 5/7 lee12 ***** válasza:

tehetségfüggő

edző majd elmondja ha jársz rendeszeresen

2012. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 borsody_emma válasza:
Hát attól függ. Engem pl 1 év után engednek versenyre de van akit csak egy jó pár év után
2012. szept. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
9 hónap után engedtek először versenyre:D végül elkezdtél vívni?:)
2014. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!