Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot érdemes elkezde...

Melyik sportot érdemes elkezdeni 14 évesen?

Figyelt kérdés

14 leszek, 175 cm, 65 kg. Ötös vagyok tesiből (tudom, ez nem sokat mond). Szeretnék elkezdeni sportolni, csak nem tudom mit, szinte mindenre nyitott vagyok. Akár versenyszerűen is, de gondolom arról már lekéstem. Várom a javaslataitokat. A 18. kerületben lakom.

14f


2012. aug. 9. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Parkour
2012. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szó szerint, amit akarsz. 14 éves korban még/már bármit elkezdhetsz.
2012. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én elfogult vagyok, de a tollaslabdát jó szívvel ajánlom, ha szeretsz mozogni.


Ebben a sportágban két különböző kategóriában vannak versenyek itthon. A toll labdával játszó "profik"-at tényleg nehéz lenne már behoznod, de a műanyag labdás versenyeken még bármit elérhetsz. (Diákolimpia pl. külön van toll és műanyag labdával.)


Én 18 évesen kezdtem és nem bántam meg.

Ha érdekel milyen a világ színvonalú tollaslabda nézd bele a www.youtube.com/bwf csatornába.


Ha ki szeretnéd próbálni, vagy érdekelnek a konkrét lehetőségek, keress meg a szucs.zoltan@interware.hu e-mail címen vagy a facebook-on:

www.facebook.com/szucs.zoltan.bp


Szűcs Zoltán

tollaslabda edző

2012. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!