Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vádli vékonyítás nyújtással,...

Vádli vékonyítás nyújtással, lehetséges?

Figyelt kérdés
Izomról van szó nem pedig zsírról ,176 cm vagyok és 62 kg de olyan a vádlim mintha 82 lennék.
2012. aug. 12. 13:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
akarom mondani mennyivel tér el a másiktól :D
2012. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Neki természetesen nem mondtam , hogy ez engem zavar mert azt nem szeretném h a végén még ő érezné rosszul magát mert az övé "kicsi". Igazából tényleg csak azért zavar mert nem tudok felvenni egy szoknyát vagy egy rövidgatyát mert ugy érzem magam mint egy elefánt. Ha kimegyek az utcára vagy felülök egy buszra az az első dolgom , hogy megnézem más lányoknak milyen a lába , majd az utazásom többi részét gondolkodással töltöm , hogy nekem miért nem olyan. Ez persze lehet h tulzás meg talán egy kicsit beteges de mindenkinek van valami problémája a testével, nekem ez.
2012. aug. 12. 14:47
 23/26 anonim ***** válasza:
a probléma nem valós. méééghogy elefánt :)
2012. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jaj, ugyanmár -.- Minek generálsz magadnak problémát? A barátnőmé nagyobb, mint a tied, de büszkén viseli, és igencsak jól áll neki. És még az övé sem túl nagy. A tied meg kisebb, szóval... NYUGI!!
2012. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 poiu ***** válasza:
Szép a lábad, valójában "nyújtás" helyett ráférne egy kis erősítés: kocogás, séta, bringa, ilyesmi.
2012. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

szerintem semmi gond nincs a lábaiddal.. sőt női szemmel is azt mondom, hogy nagyon szépek, szeretnék ilyen lábakat

oké én sem vagyok túlsúlyos vagy ilyesmi, de én 170 cm és 57 kg vagyok kb ugyanilyen vádlival és vastagabb bokával


18/L

2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!