Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha megvan a napi 100g fehérjeb...

Ha megvan a napi 100g fehérjebevitel, és a heti 5 kőkemény edzés akkor fogok hízni?

Figyelt kérdés

Nah szóval 65 kiló vagyok 183cm, ha tényleg szexis akarok lenni a csajok szemében akkor kell még 10kg izom legalább.

Egy honlapon mutatták hogy 104g fehérje kell 65 kilóhoz.


40-50g egyéb kaják + edzés után 30g tejből 20g tojásból 20g por


Komolyan hízni fogok így? :D (fáj most is minden izmom úgy szétgyúrtam magam pl)


F19



2012. aug. 9. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés lesz, neked kell legalább 130g fehérje és 300g ch, de inkább több.
2012. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nah ettől tartottam :/ de írok egy privit
2012. aug. 9. 21:20
 3/3 anonim válasza:

Hát ezt nem tudom hol olvastad, rengeteg oldal van ahol a saját adataid megadva egy kattintásra kiszámolja, hogy mit és mennyit kell bevinned. Pl itt van kapásból ez:

[link]


De azt ránézésre megmondom, hogy a 40-50g "egyéb kaják" az rohadt kevés. Az kb 160-170g csirkemell és az nem sok. Sajnos ez egy elég drága életforma, minden nap kell 4-500g hal van csirke, mellé estére nem árt 100g zsírszegény túró, plusz ugye gyors és lassú felszívódású szénhidrátok (magas és alacsony glikémiás index ugye), de az sem mindegy, hogy mit és mikor. Én azt mondom, hogy legalább 130-150g fehérje ami rendes ételből származik és akkor mehet rá még napi 30-40g fehérje tápkieg cuccokból, lehetőleg tejsavó (whey) proteinből, közvetlen edzés után 10-15 perccel, hozzá pedig valami gyors felszívódású szénhidrát. A tejet viszont úgy ahogy van felejtsd el, nem hiába szűrik és tisztítják a tejsavó proteint mikroszűrőkkel. A tej tele van haszontalan dolgokkal, amik gátolják a fehérjék felszívódását, ezért minden "urban legenddel" ellentétben csak vízzel szabad bekeverni a fehérjeporokat. A tojás még rendben is van egyébként, csak azzal számolj, hogy a sárgájában rengeteg a zsír, de nézz utána az ételeknek itt:

[link]

Szerintem fog érni néhány meglepetés.

Summa:

Normális étrenddel, elegendő fehérjével és szénhidráttal, jó beosztással, heti 3-4 edzéssel pár hónapon belül szemmel is jól látható eredményeket fogsz produkálni.

2012. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!