Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kerékpározok, nem vagyok...

Linkoln kérdése:

Kerékpározok, nem vagyok zsíros, és 67kg, hány gramm tejsavó fehérjét és szőlőcukrot lenne érdemes bekevernem edzés utánnra?

Figyelt kérdés

Illetve edzés alatt lehet inni belőle?

Nem tömeget növelni szeretnék, csak erősíteni, arra a célra érdemes?


2012. aug. 9. 11:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

És gondolom viszonylag elosztva a napra 5-6szori étkezés, és edzés után meg akkor 30-35gramm fehérje.

Szőlőcukor biztos nem kell mellé? Bocs az erősködésért de eddig abban éltem hogy kell..

Illetve Aludtej mehet? mert az van bőven, házi tej van de többnyire túró lesz belőle, meg aludttej.

2012. aug. 9. 12:31
 12/23 anonim ***** válasza:

miért baj ha leseik a vércukrom?

mert le fogsz szédülni a kerékpárodról :)

2012. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De utána gondoltam, nem közben, a fehérjkével eggyütt.
2012. aug. 9. 12:33
 14/23 anonim ***** válasza:

Miért baj ha leesik? Azért mert olyan szarul leszel, hogy örülsz ha hazatudsz utána menni. Inzulint amúgy sem kéne nagyon piszkálgatni ilyen nagy kilengetésekkel nehogy aztán cukorbeteg legyél.

Nem hiszem, hogy a bicikli annyira kiürítené a glikogén raktárakat, hogy után kelljen tölteni.

2012. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Igen, elosztva 6 étkezésre 2- óránként kell kajálni

edzés után 35 gramm fehérje

Jajjjj, aludj tej, túró nem kellll egyik sem és nekem nehogy tejbe keverd bele a fehérje port

nem kell se biciklizés előtt se közben se utánna dextróz mert nem ürül ki a glikogén raktárad

meg1* mondom ne igyál tejet és házi túrót se mert rohadtul zsíros és tele van tejcukorral ami egyáltalán nem kell

a tejzsírtól nem fog felszívódni a fehérje

ha súlyzóznál is akkor kéne a dextróz edzés utánra :)

2012. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen csakii, és a hasnyálmirigyeknek sem tesz jót a sok cukor
2012. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Mitől ürül ki jó esetben a glikogén? Konditeremtől gondolom igen, de pontosan mitől?

Persze nem akarom szedni, mert pénzbe van... :D

Csak hogy tisztázzuk.

2012. aug. 9. 12:38
 18/23 A kérdező kommentje:
A zsíros kaják nehezítik a fehérje felszívódását?
2012. aug. 9. 16:36
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen. A tejzsír feltapad a bélfaladra, és csak nehezen enged bármit is felszívódni.
2012. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Áh, értem. Valamennyi zsír így is ugy is feltapad, azt nemlehet valahogy blokkolni, vagy tenni ellene?
2012. aug. 28. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!