Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetne 2 kérdésem gyúrással...

Lehetne 2 kérdésem gyúrással kapcsolatban? :D (Többi lent)

Figyelt kérdés

1.: Kb. 1,5 órás edzés az sok szerintetek? (bemelegítés,maga az edzés 2 izmot+ has+vádli, nyújtás) Egy héten egy izmot csak egyszer edzek kivéve has vádli.

2.: Elkerülhető valahogy hogy ne legyen bőrkeményedéses a kezem? vagyis csak ne annyira mert mindig lejön a bőr ott és idegesít. Pl. használjak kézkrémet vagy mit ajánlotok? Ne értsétek félre nem vagyok kényes, csak a lelógó bőr mindig idegesít meg szakad tovább:/ Köszi a segítséget!:D

Értelmes válaszokat kérnék!


2012. aug. 8. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nemsok, kb. egy normális edzés ennyi időből szokott állni, embertől függ.


2. Kikerülheted, vagy veszel egy kesztyűt edzéshez (Biotech, vagy sportbolt pl.), vagy bekened egy kézkrémmel estére. De egy idő után be fog keményedni a tenyered, nem lesz zavaró.

2012. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!:) (Y)
2012. aug. 8. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Kesztyűnél figyelj arra, hogy legyen némi párnázás, és varrás ne essen kényes részekre, ahol a súly rányomná a kezedre. Én már szívtam meg ilyennel, emiatt el kellett ajándékoznom az új kesztyűm, és azóta is a régit használom.
2012. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NagyonGonosz ***** válasza:

1,5 óra 2 izomcsoport hassal vádlival nem sok.

Kesztyűvel sem lesz teljesen bőrkeményedés mentes a kezed, de a bőr nem fog lejönni.

2012. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!