Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrással kapcsolatban lenne...

Gyúrással kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Olyan állapotban vagyok jelenleg, hogy le kéne dolgoznom a hasamat, mert elég nagy, viszont el is kéne kezdenem gyúrni. Ehhez mennyi futást javasoltok hetente tömegnövelő edzés mellett? Edzésterv van, az étkezéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem:

mivel leadni is szeretnék a hasamból, egyek -e rizst vagy inkább párolt zöldségköretet? Milyen húst ehetek még a halon és a csirkén kívül? (azt is párolva gondoltam) Mennyi szünetet hagyjak a sorozatok között? Valamint 2 gép használata között több időt hagyjak ki igaz?

Köszi!


2011. jún. 22. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

mark86


[link]

2011. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csak akkor még mindig nem tudtam eldönteni rizs legyen vagy zöldségköret:) a hasam miatt
2011. jún. 22. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazi bodybuilderek nyáron nem esznek köretet. Én személyszerint imádom a rizst s midne fontos tápanyag megvan benne ami kell, viszont a zöldség szerintem a te esetedben jobblenne, de abból is keveset. Jaés egyszerre nemfogyhatsz a hasadról és szedhetsz fel izmokat, lehetetlen. Ha vékonyvagy akkorse szálkás izomzatot szedsz fel tömegnövelés során, utána kell szálkásítani. A bajnok testépítők tömegnövelő súlya és versenysúlya között közel 50 kilóvan. Szerintem kondizzegykcisit, kocogjnéha aztán mennifog lefele és közben erősödsz lassan. De NE tömegnövelő edzéstervet csinálj!!
2011. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!