Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás után tömegeléshez...

Dubai2233 kérdése:

Szálkásítás után tömegeléshez jó választás?

Figyelt kérdés

26 éves, kb 170cm magas, 70kg vagyok. Vékony testalkatom van, de pókhasam van-volt, amit fehérje dús kajálással, kocogással, kerékpározással minimálisra tudtam csökkenteni. Ez közben heti 3x végzek súlyzós edzést kb 1,5 éve. Még ezt az augusztust végig viszem magas fehérje bevitellel, utána szeptembertől tömegelni szeretnék. Ezt a tömegnövelőt néztem ki a magas szénhidrát tartalma miatt:

[link]

Egy jól belött kajával, heti 3x sulyzós edzés, kocogás+kerékpár kombóval szerintetek mennyire zsirosít? Zsirt nem nagyon akarok felszedni, mert már tudom, milyen fáradságos munka azt leadni.



2012. aug. 3. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Grat:) jól csináltad.


Igen tömegelés jó bálasztás lenne.

2012. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem jó. Ez egy 14%fehérjetartalmú cucc, tömény cukor. Olyat válassz, ami legalább 30%-os. Pl Volumass 35, Jumbo prof, Gaspari real mass, BSN true mass, Isomass extreme gainer, stb..

De inkább protein gyors ch, amit te tudsz adagolni. Igy reggel a proteint tisztán tudod tenni a zabhoz.

2012. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pont olyat választottam amibe kevés cukor van. ebben 11g van. Fehérjém mindíg van otthol, ezért azt még tudom növelni.
2012. aug. 3. 22:43
 4/17 anonim ***** válasza:
Ok, te tudod, szerintem ez rengeteg ch, a kukoricából is hamar felszívódó ch-t kapsz, de majd meglátod. Viszont akkor minek kérdezed meg, ha csak igenlő választ lehet írni és biztos vagy a dolgodban??
2012. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na így már értem miért nem jó. Nem csak igenlő válaszokat vártam. Amiket írtál, választok abbol inkább.
2012. aug. 3. 23:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Vagy használd úgy, mintha tényleg csak ch lenne. Edzés után 60-70grammot veszel ki belőle és dobsz hozzá még 30-40g proteint. Így viszont jó lenne.
2012. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt a tervem, mert rizst krumplit nem bírnák enni minden nap. Ugy gondoltam hogy a CH-t zabbol, és egy tömegnövelövel vinném be, fehérjét meg elsödlegesen csirkemell. Az minden nap van.
2012. aug. 3. 23:17
 8/17 anonim ***** válasza:
De azért arra ügyelj, hogy a szilárd kaja legyen túlsúlyban, mert könnyen hasmenés lesz a sok édesítőtől, és az emésztés is a szilárd kajára lett inkább „kitalálva”. :)
2012. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy a tömegeléshez kell az energia. De kell a fehérje, amiből fejlődnie kellene az izomzatank. Ebben a termékben kb. 15g fehérjét (ioncserélt!?!) kapunk 100g-ra vetítve. A többi akárhogy is nézem de maltodextrin. TÉNY!! Azt a szénhidrát mennyiséget, amit sem a máj, sem az izomzat nem tud már tárolni, és a mozgásod révén még energiaként sem hasznosul, abból zsír lerakódás lesz.
2012. aug. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Két nézet ütközik egymással nap mint nap. Az egyik azt mondja egyél olyan tömegnövelőt ami igen magas szénhidrátot tartalmaz, ráadásul abból is a rosszabb fajtát (dextróz, malto).


A másik nézet azt vallja, legyen egy All-in-one, ami anabolikus növényi kivonatokkal is manipulál. 1:1 arányú protein/szénhidráttal.


Tömegnövelő tápkiegek területén léteznek All-in-One termékek melyek a protein és szénhidrátokon kívűl igen sok teljesítményfokozót, anabolikus növényi kivonatot tartalmaznak, mint pl.:

Createston:

[link]

Creasteron:

[link]

IsoMassXtreme:

[link]

VipDelux

[link]


És egyre több érdekes alternatíva van még:

- Edzés után whey izolátum + 20g glutamin (minimum), mely esetben a glikogénraktárak úgy töltődnek fel, hogy zsírlerakódás nem történik.


- Egyes edzők a magas glikémiás indexű gyümölcsöket (ananász, banán, ő.barack, szőlő) pépes maszáját (az össz. szénhidrát 40%-ban) keverje össze maltóval.

2012. aug. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!