Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb mennyibe kerül 1 jó kondite...

Kb mennyibe kerül 1 jó konditerem?

Figyelt kérdés
ha minden meg van hozzá
2012. aug. 3. 09:15
 1/4 NagyonGonosz ***** válasza:
Általában 9-10ezer havonta.
2012. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom (aztán majd valaki megcáfol:) ), hogy ha minden gépből újat veszel + 5-10 kardió gép is megvásárlásra kerül, akkor 30 milla alatt nem nagyon lehet kihozni. Ha viszont sikerül használt, de még jó állapotú gépeket venni valahonnan, akkor nyilván jóval olcsóbban is kihozható. De hozzá kell számítani a bérleti díjat és a nem kevés havi rezsit is.:)
2012. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, én arra gondoltam, hogy ha valaki profi termet szeretne nyitni. Vagy nem ez a kérdés?:)
2012. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha minden megvan hozzá"-szerintem is a nyitás a kérdés:)

Konditeremhez nem árt egy szauna, szolárium, a gépek ára elég húzós, profi gépekről lévén szó. Valóban ki lehet fogni használt jó gépeket, becsődölt konditermek gépeit 3-5 milla körül már odaadják, csak vigye valaki.

2012. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!