Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy baj az eredményt tekintve...

Nagy baj az eredményt tekintve, ha a konditerem előtt megiszok egy felest?

Figyelt kérdés
Utána mindent úgy csinálok, ahogy az az edzőm előírj! A felestől beindulok, kell, hogy végig tudjam csinálni a gyakorlatokat.
2012. júl. 31. 09:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
43%

Tiszta energia, nem versenyzik, semmi baja nem lesz tőle.

Az alkohol fogyasztása mint olyan, nem fér bele egy sportoló életébe nem csak edzés előtt, semmikor sem. Ugyanígy a dohányzás sem, edzőterem előtt kialakított dohányzóhelyiség, egy vicc. Ha nem veszi vér komolyan, márpedig miért venné, ha nem ebből akar megélni, tegye. Tekintheted magad bárminek, senkit sem érdekel, mit hiszel magadról, az csak rád tartozik.

2012. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Ja, akkor biztasd nyugodtan, igyon, cigizzen, tényleg az a tuti. Nem érted te nagyon okos, hogy ez nem azon múlik ,hogy versenyző vagy nem? Egy sportoló (sem) ne igyon már edzés előtt még akkor sem ha hobbiból edzeget picit.
2012. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 dirtboy ***** válasza:

kérdező

[link]

2012. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Ha inni akarsz ne edz.
2012. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 lee12 ***** válasza:

kik ezek hogy megmondják mit lehet tenni edzés előőt és mit nem

ha neked kell az a feles edzés előtt akkor idd csak meg(cigizne nem cigizel úgyhogy nemtudom miért hozzák fel)

mindenkinek megvan a módszere edzés előtt és neked ez az ami kell

bajod nem lesz tőle(nézz meg egy 80 éves székelyt bivalyerősek és isznak int a gödény(de te csak edzés előtt 1 et igyál)

2012. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Micsoda vita van itt? :) Igazából mindenki azt csinál amit akar egészen addig,amíg a többi emberre nem hat ki.Viszont egy teremben ki fog hatni.Senki sem örülne neki ha mondjuk 100 kilóval guggol és te neki esel.És ilyesmik.Fejlődés szempontjából is rossz.Ez csak azért érdekes,mert azért jársz a terembe,hogy fejlődj.
2012. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
azért nem kell az összes ilyen cikket elhinni,én is átestem majdnem a hibába hogy egész nyáron nem szórakoztam nem ittam semmi mer hogy jaj én gyúrok,a fas.zt,rosszul éreztem magam amikor elmentem ahaverokkal és ők ittak én meg nyár közepén ott mosolyogtam hogy én nem én gyúrok,nevetséges:Dössze élehet egyeztetni a kettőt,csak azok nem tudják akik már teljesen belebolondultak ebe,higyjétek el tudom milyen,egy nagyon kemény piazos estét 2-3liter vodkat max 2 edzésel de inkább egyel helyrehoztam oszt akkor szószi gyerekek???
2012. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
szal ha nem rendszeres akkor oké,bár ezt hogy edzés előtt ezt énsem értem ,akorr inkább már este
2012. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 dirtboy ***** válasza:

/én is átestem majdnem a hibába hogy egész nyáron nem szórakoztam nem ittam semmi mer hogy jaj én gyúrok,a fas.zt,rosszul éreztem magam amikor elmentem ahaverokkal és ők ittak én meg nyár közepén ott mosolyogtam hogy én nem én gyúrok,nevetséges/


sz ar már neked ha piálni kell ahhoz hogy jól érezd magad,főleg ha a haverjaiddal vagy.

én egy sivatagban étlen,szomjan is ellennék a haverokkal.

szerintem keress új barátokat ha neked pia kell a társaságukhoz.

2012. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Tőlem meg a Jay Cutler próbálja kisírni az edzéstervemet,mert én háromszor akkora vagyok,mint ő,de ez mellett rotweiler fejem van és úgy harcolok,mint Michael Jai White,Bruce Lee,Scott Adkins és Tyson együttvéve.És még ez mellett olyan hajlékony vagyok,mint a csaj aki belehajtogatja magát a cipős,vagy milyen, dobozba.Hosszú platós IFA-n úgy cserélnek kereket,hogy aláfekszek és addig kinyomva tartom a tengelyt és a Veyron főtengelyét a legnagyobb nyomatéktartományban is marokkal le tudom fogni.Meg ilyenek.De most nem küldök képet,mert a hiper nyócezerszeres tizenhat és fél milliós fényképezőm feltöltöttségi szintje 23,673 ezreléket visszaesik és azt nem akarnám.
2012. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!