Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy baj az eredményt tekintve...

Nagy baj az eredményt tekintve, ha a konditerem előtt megiszok egy felest?

Figyelt kérdés
Utána mindent úgy csinálok, ahogy az az edzőm előírj! A felestől beindulok, kell, hogy végig tudjam csinálni a gyakorlatokat.
2012. júl. 31. 09:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
szerinted nem naturál?montez szerinted?
2012. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, jó genetikával lehetsz naturál is, de inkább tippelnék egy kis cuccra. Ezt mi nem tudhatjuk.
2012. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
rendben kösz a véleményt a kérdés most nyitva marad
2012. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Akkor meg is válaszoltad. :)
2012. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 dirtboy ***** válasza:

de persze hogy voltam,mindenki iszik néha mikor alkalom van de ettől függetlenül nem mondok ilyet hogy igyon valaki mert az majd nem árt meg.

nem tesz jót és ezt akkor is tudtam mikor ittam.

füvet meg pl. sosem szívtam nem is fogok és cigi ellenes is vagyok.

az ilyen véleményt meg inkább nem kéne mondani.

tartsd magadban,titkold el hogy te fejlődtél így is.

mindent titkolj el amivel másoknak csak ártanál és az alkohol az pont olyan.

2012. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
azért a piának is vannak jó élettani hatásai,amúgy nem válaszoltam meg montez,csak bizonytalanságot akarok :D
2012. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

wowozni? a fű mellé kivered a wowra vagy mi? :D

Leszarom milyen szerecsenmosdatás folyik a világban (bár szólok, hogy 2025-re Új Zélandon a dohányzás betiltását tervezik, szóval álom marad a kis szivárványos fűben tocsogó álmod) a bushido-t követem. Ha azt kérded ez, hogy jön ide hát úgy, hogy minden komolyabban (hobbi szinten is) edző ember tulajdonképpen a bushido egy szűkebb értelmezését követi. aki meg erre idejön a sport, mozgás kategóriába azzal, hogy drogozzon (az altatót, a szívgyógyszert is használják gyógyításra mégis drog ennek megfelelően nincs helye egészséges ember kezében) , piáljon cigizzen, nem baj zsírdisznó akkor is jól nézz ki arra üljön rá egy elefánt.

2012. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 dirtboy ***** válasza:

az pont elég válasznak.

mi az előnye az alkoholnak?

és az előnye nagyobb erejű mint a hátránya?

2012. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
De hallod tesó figyej má tesó ha nincs semmi gond és egyetértés van tesó akkor miért vitázunk még mindig tesó?Én azt mondom tesó legyen békesség tesó és el van intézve tesó? Tesó? :)
2012. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Ja hát végülis nem te hoztál össze egy topikon belül fél tucat 0%-os választ és így nem te vagy az ipari barom.
2012. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!