Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy baj az eredményt tekintve...

Nagy baj az eredményt tekintve, ha a konditerem előtt megiszok egy felest?

Figyelt kérdés
Utána mindent úgy csinálok, ahogy az az edzőm előírj! A felestől beindulok, kell, hogy végig tudjam csinálni a gyakorlatokat.
2012. júl. 31. 09:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Elég jó a tömeg. A kar és váll az nagyon rendben van. mellnél látok kis lemaradást, de jó a forma, ezt tudom mondani. De ettől még nem lesz helyes az a hozzáállás amit mutatsz.
2012. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
enny,köszönöm szépen lehet nem helyes,de nem hátráltat illetve(mi lenne ha igen?:D)csak meg akartam mutatni hogy ígyis lehet izmosnak lenni,nem kell rögötn valakit egy felesért leszólni
2012. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
igen igen az az átkozott cici:D
2012. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Ha nem innál, az is jó lenne.
2012. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Amíg a sport és mozgás kategóriában osztogatja a piázós cigizős, ivós tanácsokat addig lehet akármekkora valaki segghülye marad. Egyébként a kis drogosokon kellene kipróbálnia vágókardokat hmmm egy szebb világ lenne vagy akkor nem tudnék itt röhögni gyiken? Nem is tudom.
2012. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
félre értesz nem vagyok alkoholista aki othon a gép előtt ülve issza a vodkákat vagy valami,egyszerűen csak nem vetek meg egy két bulit,illetve egy két jó sört nem mindennapos,az én koromban ez a "fiatalság része"ismétlem nem a mindennapos részegség hanem egy két jó buli a haverokkal
2012. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
az ilyen p.öcsök miat van ilyen megítélése a k.urva országnak a drogos így úgy egy füves miért dorogs imt árt neked,vana hol gyógyítanak vele,más nemzeteknél hagyomány pl a kokacserje evése amiből a kokain van drogosok nem?kr e 3000el szívták a füvet gyógyításra lelki kutatásokra,de le.szarom menjé wowozni neturon lovag
2012. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 dirtboy ***** válasza:

izmosabb vagy tőlem de nem is tettem magasra a lécet.

nem tudom natruál vagy e szerintem nem de úgy is azt mondod hogy igen.

igazából mondtam hogy leszarom mekkora vagy nem változtat semmin.

akkor egy füves köcsög vagy aki sz ar tanácsokat osztogat.

javaslatom hogy hagyd el a sport kategóriát,nem füveseknek való.

2012. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
vagy ha akarod kapsz egy címet és jöhetsz kipróbálni a vágókardot tesa
2012. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
dirtboy látod teso nem kamuzok nem szokásom itt neten vagánykodni ismeretlenbe,de teis félre értessz nem tanácsot adtam véleményt mondtam!hogy egy feles nem hátráltatja csupán ennyi modom azt nem értem h mér pont edzés előtt az f.aság szerintem,dirtboy te még nem voltál berúgva?
2012. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!