Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet, akár...

Hány éves kortól lehet, akár megerőltetően, persze utána nyújtással súlyokkal edzeni? Értem ezt súlyzózás, has, mell, hátizom gyakorlatokra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
18 éveskor az ajánlot.De ellehet kezdeni előbb is kis súlyal és sok vitamin kell szedni.Ajánlom a MultiX érendkiegészitőt.Sok tápláló élelmiszer.
2009. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ezzel a 18 éves korral nemértek egyet, mert minden profi 12-13 éves korában kezdte. Lee Priest 12 évesen újságok cimlapjain szerepelt, mint csodagyerek! A profik közül most csak egynek jut eszembe a neve, Markus Rühl-nek, aki ha jól emlékszem 18 évesen kezdte. Minden korosztályban ellehet kezdeni, persze a 15év alattiak inkább kis súllyal dolgozzanak magasabb ismétléssel, és a gerincet terhelő gyakorlatokat kerüljék, vagy csak nagyon lájtosan végezzék pl. guggolás.
2009. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arnold Schwarzenegger is 15 évesen kezdte én lássuk be ő lett a legnagyobb legenda.Ronnie Coleman meg aszem 25 éves kóra felet kezdet gyúrni és 8szoros Mr.Olimpia lett.Szóval alkatól függ.DE ha valaki nemakkar profi lenni akkor jó ha vár 18 éves koráig.
2009. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm skacok,de félreértettük egymást,én nem akarok bodybuilder lenni csak simán jól kinézni!
2009. júl. 18. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!