Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizok, e mellé jó lenne ez...

Kondizok, e mellé jó lenne ez a furcsa rizses dolog? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy a rizs az alap, de beleuntam, semmi íze, egy nap maximum két étkezéshez tudom már csak lenyelni az "eredeti" formájában.

Két hete csinálom azt, hogy egy kis édesítőben főzöm meg a rizst, majd egy leheletnyi tejet öntök rá (1,5% os ) miután leszűrtem és betettem a turmixgépbe, pépesítem, erre teszek lekvárt és egy pici vizet, míg híg, selymes nem lesz, majd megiszom.


Nem készülök versenyre, csak izmosodni szeretnék, alapjáraton szálkás testalkatom van, mennyire gáz ha így viszek be szénhidrátot? (azért a sima főtt rizs ugyan úgy megmarad ebédre)


2012. júl. 30. 19:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez a baj, kipróbálom utolsó!... meg veszek vmi drágábbat az olcsó 300 ft/kg os helyett :D hátha az finomabb
2012. aug. 1. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!