Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem furcsa dolog,...

Csak szerintem furcsa dolog, hogy a fiúk szinte egymás előtt kell, hogy pisiljenek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon buta kérdés, de egyszerűen muszáj feltennem. Mivel én lány vagyok, megszokott, hogy teljesen intim környezetben végzem az ilyen dolgaimat, még az is zavar, ha valaki beszél hozzám miközben vécén vagyok. Baromira nem tudom elképzelni azt, hogy beálljak egy falhoz, az emberek jönnek-mennek körülöttem, ajtók nyílnak, valaki beáll még mellém hugyozni, oké hogy nem lát semmit, na de most nem furcsa?! (Bocsánat de ezt nem tudom megfogalmazni.)

Oké, hogy egyszerűbb és gyorsabb ez a módszer, meg valószínűleg azért alakult így, mert nem nagyon zavart senkit, na de miért nem zavart ez senkit?!


2012. ápr. 7. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet, hogy mi lányok parázzuk túl ezt a dolgot?

Valójában a pisilés semmivel nem intimebb, mint pl. az ivás. Azt meg simán csináljuk egymás előtt..

2012. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Első,neked tényleg ugyanolyan az ,hogy letolod valahol a nadrágod meg a bugyid,mint az hogy megiszol egy pohár vizet???? Akkor miért nem jársz meztelenül? Nincs abban semmi intim?
2012. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem. Nem ezt írtam. Mármint persze, hogy az nem tartozik másra, de arra gondoltam, hogy a fiúk sem látják egymásét, és ettől eltekintve tényleg nem intim a dolog.
2012. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenek mellett én sem szeretek pisilni, haverok mellett nem zavar.
2012. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a fiúk közül is sokakat zavar!

Én 19 éves koromig nem tudtam úgy vizelni, ha volt valaki a közelemben, vagy hangokat hallottam a hátam mögül!

Aztán jött a katonaság, és a közös fürdőben még elválasztó se volt a zuhanyzóban. Vagy levetkőztem és megfürödtem, vagy büdös maradtam volna és kiutálnak a többiek! Aztán egy hét után elmúlt a szégyenlősség, mert rájöttem, hogy keveseket érdekel kinek milyen a teste, és pont ugyanúgy működik mindenki szervezete.


De ne menjünk ilyen távolra az időben: az uszodai öltözőben is levetkőzöl mások előtt, és a zuhanyozóban is látnak meztelenül intim helyzetben amikor épp mosod a fenekedet!

Múlnak az évek és egyszer csak nem fog érdekelni...

2012. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!