Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizok, e mellé jó lenne ez...

Kondizok, e mellé jó lenne ez a furcsa rizses dolog? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy a rizs az alap, de beleuntam, semmi íze, egy nap maximum két étkezéshez tudom már csak lenyelni az "eredeti" formájában.

Két hete csinálom azt, hogy egy kis édesítőben főzöm meg a rizst, majd egy leheletnyi tejet öntök rá (1,5% os ) miután leszűrtem és betettem a turmixgépbe, pépesítem, erre teszek lekvárt és egy pici vizet, míg híg, selymes nem lesz, majd megiszom.


Nem készülök versenyre, csak izmosodni szeretnék, alapjáraton szálkás testalkatom van, mennyire gáz ha így viszek be szénhidrátot? (azért a sima főtt rizs ugyan úgy megmarad ebédre)


2012. júl. 30. 19:20
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
75%
ihatod így moslék ként is igen csak edd hozzá a csirkemellet is meg a zöldséget is valahogy és akkor okés lesz tömegeléskor.
2012. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, de egyszerűen tényleg nemcsúszik le, tudom, hogy a lekvár nem a legjobb, sőt...lehet, hogy bu-zis, hogy nembírom leküldeni a kiba-szott rizst de egyszerűen nem megy, és igen eszem a csirkemellet, ebédre és uzsonnára, reggelire puffasztott rizset eszek tojásfehérjeránotttával, és délután epdig főtt tojásfehérjét pufirizzsel
2012. júl. 30. 19:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig annyira nem rossz, és pár mp alatt megvan egy fél étkezés, útána csak a csirkét kel leltolni, egy ks barackos utóíze van ami kellemes, de amíg iszod , csak azért kell hogy rossz íze legyen, és ne olyan amit csak kihánynál.
2012. júl. 30. 19:27
 4/11 dirtboy ***** válasza:
92%
ha köszönöd akkor miért vagyok lepontozva?
2012. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak, nem pedig le! O.O
2012. júl. 30. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Megéri ez, ha közben megundorodsz a kajától?

Létezik azért más kaja is, nem csak rizs, és attól nem rontasz az alakodon, ha néha eszel mást is.

2012. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szoktam enni krumplit, sütve sütőben, főve, püréként, de abból nagyon sokat kell enni, ízlik ugyan de sok, és drágább mint a rizs, a rizsből keveset kell enni de f*s íze van.... és ilyen melegben nem bírok annyit enni ezért marad ez a leturmixolt rizs, persze eszek tésztát is néha, nem jó döntés de nagyon szeretem :$
2012. júl. 30. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
A gasztronómia ugyan olyan fontos egy embernek, mint a teste. Ép testben ép lélek, de a beteg lélek is betegíti a testet, találd meg az egyensúlyt, csak azért enni valamit, amit utálsz, mert sok benne a ch, az büntetés. Elvileg azért csinálod a testépítést, mert szereted. Ha közben elveszíted önmagad, akkor megérte? És ettől nem leszel kevésbé egészséges, mert néha iszol tejet, eszel süteményt, burgonyát és még 1000 dolgot, csak boldogabb és szerintem az a lényeg.
2012. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó... tudod mit?... mondasz valamit... én is befarsultam és elkezdtem csak a külsővel foglalkozni, pedig nem ezért kezdtem el ezt a sportot...nemérdekel, igen is jókat fogok néha-néha enni, lassabb lesz a fejlődés, de megéri!
2012. júl. 30. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Én amikor napi fél kg rizst ettem, akkor sem untam meg.


Amikor viszont sótlanul ettem egy víztelenítés próbánál, na akkor nem tudtam megenni. Megfelelően van sózva?


Mennyire van szétfőzve a rizs? Ha kevesebb ideig főzöd, sokkal kisebb a térfogata.

2012. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!