Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Na, szóval! Az van, hogy neki akarok állni kicsit mozogni, viszont néhány kérdésem lenne. Mivel nem tudok elmenni tornatermekbe (vagy ilyesmikbe), ezért gondoltam futnék vagy ugróköteleznék... Esetleg arra gondoltam, reggel egy fél órával előbb kelnék és kimennék futni (nem igazán szeretek utcán futni, olyan hülyén néznek rám emberek, ezért hátsó kertre gondoltam. Jó nagy :D ). Kb. 20-25 percre gondoltam, amit megszakítanék néhány perc ugrókötelezéssel, persze mindezek előtt bemelegíteni. Lenne ennek valami haszna? Mármint nem túl kevés ez? (mindennapos szinten, kivéve esetleg hétvégét) Meg mivel meleg van, este kimennék még tollasozni, ismerősökkel kertbe párszor egy héten. Ennek lenne így értelme?

Meg mivel nem vagyok hozzászokva a rendszeres sporthoz, nem leszek egész nap fáradt, ha ezzel kezdek? És így reggeli előtt gondoltam, hogy aztán lezuhanyzom, eszem valamit... de ha rögtön ébredés után futok, nem eszem semmit, van esély rá, hogy rosszul leszek? (mármint szédülés, hányinger..)


Meg igazából van rajtam pár kiló felesleg, tényleg csak annyi, viszont az a hasamon, és elég zavaró, gondoljátok, az esetleg lemenne a nyár alatt? (Nem akarom ősztől abbahagyni, csak látszana-e valami fejlődés :D ?)


Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett, megköszönném a jó tanácsokat :)



2012. júl. 29. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg kisebb idővel kéne kezdenem (5 perc, 10, 15)? Mert tényleg eléggé elszoktam a mozgástól...:S
2012. júl. 29. 14:19
 2/4 rémuralom ***** válasza:
Ezzel semmit nem fogsz elérni. Pláne nem egy-két hónap alatt. A fogyáshoz diéta is kell, meg ennél sokkal több mozgás. Inkább hagyj ki egy-egy napot, és csak kétnaponta fuss, de akkor sokat.
2012. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek heti 3-4x 40-50perc tempósabb séta, esetleg kocogás mehet. Amit te írtál annak semmi értelme. Emellett kell szálkásító diéta, mert azon áll vagy bukik az egész. Ha jól csinálod nyálra még egy 2-4kg lemehet, több nem. Viszont azt nem tudod meghatározni honnan.
2012. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]


most tartok a 4. hétnél, egyre jobban bírom. csináld ezt te is!

2012. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!