Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional! Naponta hányszor, mikor és mennyit?

Figyelt kérdés
16 éves vagy 176 cm 58 kg rendszeresen sportolok ( küzdősport) + már lassan fél éve kondizok
2012. júl. 28. 18:18
 1/7 dirtboy ***** válasza:

étrenden múlik hogy mennyi kell belőle összesen.

edzés után 0,5g/tskg menjen.


reggel zabhoz szintén mehet 1 adag.

2012. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor nagyon egyszerűen : reggelihez egy adag meg edzés után egy adag :D amúgy nekem sokan mondták hogy edzés előtt is lehet inni egy kisebb adaggal. Szerinted??
2012. júl. 28. 18:28
 3/7 dirtboy ***** válasza:

sosem szoktam edzés előtt.van aki issza én nem szoktam.

jobb szerintem akkor az aminosav használata.

egyébként csak küzdősport megy,súlyzós edzést nem végzel?

és mi a célod?

2012. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az edzéseken szokott lenni erősítés. Néha súlyzókkal vagy anélkül az elég keményen. És emellé itthon kondizok. Csak szeretném ha felszednék xy kg izmot ( amennyi sikerül ). De mivel a küzdősportból most kezdek el komolyabb versenyekre járni úgyhogy annyira durván nem akarom magam kigyúrni mivel a küzdősporthoz kell a rugalmasság, viszont azért valamilyen szintem egy jó kis izomtömeget jó lenne felszedni ami jól is néz ki :) ezért nem is terveztem a Proteinnek a szedését 1-2 évnél többre vagy addig amíg azt el nem sikerül érnem amit próbáltam az előbbiekben leírni.
2012. júl. 28. 18:46
 5/7 dirtboy ***** válasza:

de ugye tömegnövelő étrended már van?

csak mert akkor hiába veszed a proteint ha nincs.

na meg edzés után gyors ch is kell.

nem tudom mennyire ürít glikogént egy küzdősport edzés ezért inkább küzdő sport után rizs menjen kondi után pedig gyors ch pl dextróz,vagy vitargo vagy super carb fast is jó lenne.

58 kilósan napi 120g protein kell minimum az izom növeléshez és ezt ne csak tápkiegből vidd be.

ch meg legyen 5g/tskg.

2012. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) sokat segítettél :D:D
2012. júl. 28. 18:56
 7/7 dirtboy ***** válasza:

apránként ezt is elolvashatnád,sokat tanulhatsz belőle.

[link]

2012. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!