Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mass Gain 14 vagy Volumass 35...

Droidombre kérdése:

Mass Gain 14 vagy Volumass 35 Prof. Tömegnöveléshez? 180/80 (kg: voltam 3 hete, azóta nem mértem magam szándékosan)

Figyelt kérdés

Üdv! Korábban már elkezdtem tömegnövelést. Először zöld Jumbo-val de nem jött be, aztán most még van a Volumass 35 Prof-ból. Valamennyi jött fel ezzel, szerintem jó cucc, de mivel most kéne új adagot vennem, láttam egy másik kiegészítőt ami kifejezetten nehezen hízók számára van.


Mindig is vékony testalkatú voltam, de az utóbbi 1-2 évben 70-ről 80-ra emelkedtem sport és kiegészítők nélkül és a hasam is nőtt.


Erről a Mass Gain 14-ről azt írják, hogy az ne szedje aki könnyen zsírosodik. Nos én az tudom magamról, hogy hasra könnyen felszedek, de karokra lábakra nagyon nehezen.


Mit javasoltok? Arra gondoltam Mass Gaint 14 mellé a már meglévő 100%Whey Proteint hozzáküldöm így magas CH és Protein is lesz egy turmixban. Jelenleg napi kb 450 CH-t vagyok képes bevinni, de a Mass Gain-el 550-re is felemelhetném.



2012. jún. 30. 20:01
 1/4 dirtboy ***** válasza:

Mass Gain 14 ből nem lehet csak úgy 100g cht be nyomni.

csak edzés után mehet és akkor sem kell 100g chs adag.


legjobb az lenne ha vennél tejsavót és vagy dextrózt vagy vitargót aztán kitudod magadnak keverni a tökéletes edzés utáni arányt.

és még olcsóbb is lenne.

2012. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

dirtboy >

Ha jól értem, akkor magam keverjem ki a külön fehérjéből (pl 100Whey) és szénhidrátból (pl Vitargo) az ideális adagot?


Dextrózom van, még nem nagyon tanultam meg rendszeresen használni, csak úgy néha bedobok egy pohár vízben feloldva nem gejédes mennyiséget.

2012. júl. 1. 08:12
 3/4 dirtboy ***** válasza:

igen,úgy olcsóbb lenne

10ből tudsz venni 2,3kiló 80%os tejsavót,meg 4500ért 2kiló vitargót vagy ha dextróz megy akkor az még olcsóbb bár rosszabb is mint a vitargo.



azzal hogy néha bedobtál a vízbe dextrózt hülyeséget csináltál.

gyors ch csak edzés után kell,mikor a glikogén raktárak üresek.

más időszakban NEM.

2012. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Frankó!

Köszi!

2012. júl. 1. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!