Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez hatni fog nekem?

Mit gondoltok ez hatni fog nekem?

Figyelt kérdés

koffeint birom jól tolerálja a szervezetem mert vettem protein coffet és jól energizál meg minden...de kiakarom próbálni a pump n go-t van értelme? hatni fog? mert hallottam olyat akinek a koffein nem hat az ezt szedje..

pénzkidobás lenne kipróbálni?


mert jó lenne nem stimulánsokat használni hosszú távon oké rövid távon kell alkalmazni de jó volna ha szedhetnék valamit folyamatosan..


2012. júl. 26. 11:11
 1/4 dirtboy ***** válasza:

jó adag citrulin malát van benne az okés,karnitinból is van elég sok az is ad energiát rendesen.

lehet hogy okés lesz de tudod ez energetizálókra sosincs garancia hogy mennyire fog hatni.

nem minden ember egyformán reagál rájuk.

puding próbája az .....

2012. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi dirtboy a te válaszaid nagyon hasznosak! kipróbálom hátha működik...nem is értem miért nem vagy 100% ment a zöld!
2012. júl. 26. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sokan nem szeretik hallani az igazságot, ha megmondják nekik és akkor le van pontozva.:)
2012. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

ez bizony így van,na meg hát azért én sem vagyok tévedhetetlen.

egyébként köszi

2012. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!