Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel igyam a fehérjét?

Mivel igyam a fehérjét?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mivel igyam a fehérjét? Eddig csokis ízben volt, hallottam róla, hogy a vízben lenne a legjobb, de egyszerűen nem bírom meginni, hányingerem van, a tegnap pedig be is hánytam tőle, azt mondták majd hozzászokok, de beleuntam a 4. nap után. Tejjel nagyon ízlik. És a mai nap pedig barátom adott "kóstolóba" íztelen fehérjét, kipróbáltam vízzel (ismét nem jó az íze, hányinger keltő). Tejjel pedig szinte észre sem vehető. Valami tipp? Mennyivel rosszabb az ha tejjel keverem be a fehérjét?

2012. júl. 25. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vízzel idd. Pont.

[link]

2012. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért baj mert a tejsavó proteinnek pont az a lényege hogy gyorsan felszívódjon. Pl. edzés után és reggel.
2012. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért gond, ha lassul a felszívódás, mert edzés után pont, hogy gyorsan kell felszívódni a fehérjének, mivel minél hamarabb kell az izmokhoz juttatni a tápanyagot.
2012. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Arra, hogy én is előnyben részesítem az alapanyag szintű termékeket. Csak én ezt a márkát még nem ismertem. Én Stillmass-t iszom.

[link]


Amennyire lehet kerülöm az olyan tápkiegeket, amik tele vannak adalékanyagokkal. Aszpartam, xantham, guargum, stb. habosítók, állagjavítok. Egy részt akkor már nem proteint veszek. A BCAA, L-leucin, Arginin, stb. is legyen 100%-ban az, és ne egy dizájner hangzatos dumával, aztán kiderül, hogy a BCAA mellett még megvetetnek olcsó maltodextrint.

2012. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sznofru ***** válasza:
Én is így vagyok vele, olyanokat veszek amikbe ezek vagy nincsenek, vagy minimális adalék van bennük.
2012. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hallod szerintem ne is igyál te ilyet nem neked való.

Ha ennyire finnyás vagy akkor hagyd abba.

Mi ez hogy vízzel nem bírod meg inni ba_zd+? :D

Legyél már hárdkór oszt told le vízzel ne sz@rozzál :DD

2012. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!